Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yaz aylarının en sıcak döneminde Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, hafta sonu bürokratları ile birlikte mahalleleri ziyaret ederek sorunları yerinde inceledi. Başkan Demirçalı, hafta sonunda da yoğun mesai harcayarak mahallelere yapılan ziyaretlerle çalışmaları yakından takip ediyor. Yapılan alan incelemeleri ve vatandaşlarla yapılan görüşmelerle mahallelerin ihtiyaçları belirleniyor.

Hafta sonu mesaisinin önemli bir kısmını mahalle ziyaretlerine ayıran Yüreğir Belediye Başkanı Ali Demirçalı, Çamlıbel, Kadıköy ve PTT Evleri mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Muhtarlar ve mahalle sakinlerinin talep ve önerilerini dinleyen Başkan Demirçalı, yapılması gereken çalışmaları belirleyip notlar aldı. Ziyaretlerine birim müdürleri de eşlik etti.

“Halkın Sesini Dinlemeye Devam Ediyoruz”

Ziyaretler hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Demirçalı şunları dile getirdi: “Sokağın sesini dinlemeye devam ediyoruz. Muhtarlar ve vatandaşlarımızla bir araya gelerek ihtiyaçları belirliyoruz. Halkın sesini ön planda tutarak mahallelerde yapılması gereken çalışmaları yerinde inceliyoruz. Bu hafta sonu Çamlıbel, PTT Evleri ve Kadıköy mahallelerimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerle vatandaşlarımızın fikirlerini aldık. Halkın bakış açısı ve ortak akıl ile Yüreğir için çalışmalarımıza hız kesmeden devam edeceğiz. Tespit ettiğimiz eksiklikleri gidererek vatandaşlarımızın hizmetine sunacağız. Tüm ilçemize hayırlı ve uğurlu olsun.”

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir