Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Mahalle Esnafıyla Buluştu

Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, vatandaşlarla bir araya gelmek için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Son olarak Ayni Ali ve Tevfikiye mahallelerinde esnafı ziyaret eden Başkan Balaban, samimi anlar yaşadı.

Her fırsatta mahallelerdeki esnafla buluşan Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, Tevfikiye ve Ayni Ali mahallelerinde gerçekleştirdiği ziyarette vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi. Ziyarete Başkan Yardımcıları Ali Gök, Mehmet Mesut Doğan, Özel Kalem Müdürü Seyit Ali Özmen ile mahalle muhtarları da katıldı.

Başkan Balaban, esnafa hayırlı işler dileyerek, vatandaşların taleplerini dinlediğini ve sorunların çözümü için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti. Mahalle sakinleri ile samimi bir şekilde sohbet eden Başkan Balaban, “Esnaf ve vatandaşlarımızın yanındayız. Halkımızın sesine kulak veriyor, taleplerini yerinde dinliyoruz. Yunusemre’nin mutluluğu için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” dedi.

  • Yunusemre Belediye Başkanı Semih Balaban, mahalle ziyaretleri kapsamında Ayni Ali ve Tevfikiye mahallelerinde esnafla buluştu.
  • Samimi anların yaşandığı ziyarette Başkan Balaban, vatandaşların ve esnafın taleplerini dinledi ve sorunların çözümü için çaba göstereceklerini belirtti.
  • Mahalle sakinleriyle yakından ilgilenen Başkan Balaban, halkın mutluluğu için ellerinden gelen gayreti göstereceklerini ifade etti.

Ayrıca Kontrol Edin

İngiltere Genel Seçimlerinde Tarihi Bir Başarı: Nesil Çalışkan

İngiltere genel seçimlerinde, Nesil Çalışkan isimli parti tarihi bir başarı elde etti. Detaylar için yazımızı okuyun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir