Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Yangın Sonrası Esnafları Ziyaret Etti

Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Malatya Sanayi Sitesinde meydana gelen yangın sonrasında bölgeye giderek yangın söndürme çalışmalarını yakından inceledi. Geçit, yangında mağdur olan esnaflara destek olacaklarını belirterek, “Yangın sonrasında etkilenen esnaflarımızın yanındayız” dedi.

Kiltepe Mahallesi’ndeki Sanayi Sitesinde 8 Temmuz Pazartesi akşamı çıkan yangın sonrasında olay yerine giden Yeşilyurt Belediye Başkanı Prof. Dr. İlhan Geçit, Malatya Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı ekiplerinden bilgi aldı ve esnaflara geçmiş olsun dileklerini iletti.

Esnafların her zaman yanında olduklarını vurgulayan Başkan Geçit, “Sanayi Sitemizde meydana gelen yangın hepimizi derinden üzdü. Esnaflarımıza ve yangından etkilenen herkese geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum. Mağdur olan esnaflarımıza gerekli desteği sağlayacağız. Valiliğimiz, Büyükşehir Belediyemiz, Yeşilyurt Belediyemiz ve Battalgazi Belediyelerimiz ile iş birliği içinde çözüm yolları bulacağız. Bu zorlu süreçte esnaflarımızın yanında olacağız ve her türlü ihtiyaçlarını karşılayacağız. Rabbim daha büyük felaketlerden korusun. Esnaflarımıza ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun” şeklinde konuştu.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir