Yaz Spor Okullarıyla Çocuklar Keyifli Bir Tatil Geçirecek

Bayraklı Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okulları, çocukların hem eğlenip hem de öğrenmelerini sağlayacak. Başkan İrfan Önal, tüm çocukları spor okullarına davet etti.

Geniş Branş Seçenekleriyle Çocuklar Sporu Keşfedecek

Bayraklı Belediyesi yaz spor okulları, çocukların gelişimine katkı sağlarken sağlıklı yaşam alışkanlıklarını da destekliyor. 5-13 yaş aralığındaki çocuklar, futbol, basketbol, voleybol, atletizm, tekvando, jimnastik, badminton, bale, kick boks, karate, güreş, masa tenisi ve muay thai gibi 13 farklı branşta spor yapma imkanı bulacak. Ayrıca, engelli sporcular için de özel kurslar düzenlenecek.

  • Masa Tenisi
  • Dans
  • Corn Hole
  • Basketbol

Kurslara katılmak isteyenler, başvurularını Bayraklı Belediyesi Mustafa Kemal Atatürk Spor Tesisi’nde yapabilecekler. Detaylı bilgi için 0232 371 23 00 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

Herkes İçin Spor ve Sağlıklı Yaşam

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, yaz spor okullarının spor ve sağlıklı yaşamı desteklemek amacıyla başlatıldığını belirterek, “Binlerce öğrenciyi sporla buluşturacak olan yaz spor okullarına tüm halkımızı bekliyoruz” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024 heyecanı başladı! Genç yeteneklerin kıyasıya mücadelesine tanık olun. Takımlar arasındaki rekabeti takip edin ve geleceğin yıldızlarını keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir