Yasa Dışı Göçmen Kaçakçıları ve İnsan Tacirlerine Operasyon

Marmaris Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Armutalan mahallesi Datça yolu üzerinde gerçekleştirdikleri operasyonda Suriye, Filistin ve Fas uyruklu 9 düzensiz göçmen ile birlikte aracın şoförü ve organizatör olduğu düşünülen F.T, O.A, S.K isimli üç kişiyi gözaltına aldı.

Gözaltına alınan şüpheliler, Marmaris Cumhuriyet Başsavcılığı talimatıyla adli makamlara sevk edildi. Savcılık ifadelerinin ardından mahkemeye çıkarılan 3 insan kaçakçısı tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Diğer yandan, Marmaris İlçe Jandarma Komutanlığı ekipleri de kırsal mahallelerde düzensiz göçle mücadele operasyonları kapsamında H.A isimli şahsı yakaladı. H.A’nın yasa dışı yollarla insan kaçakçılığı yaptığı tespit edilerek gözaltına alındı ve adli makamlara sevk edildi. Mahkeme kararıyla H.A tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir