Türkiye A Milli Futbol Takımı İzmir’de Hollanda Maçı Heyecanı

Türkiye A Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası’nda Hollanda ile Karşılaştı

Türkiye A Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek finalde Hollanda ile karşı karşıya geldi. Almanya’nın Berlin kentinde düzenlenen karşılaşma, İzmirlileri heyecanlandırdı. Gündoğdu Meydanı’nda kurulan dev ekran önünde toplanan kalabalık, tezahüratlarla milli takıma destek verdi. Göztepe Denizaltı Parkı ve Bostanlı Yasemin Kafe önündeki ekranlar da futbolseverlerle dolup taştı.

İzmir Halkı Birlikte Maç Heyecanı Yaşadı

İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin organize ettiği etkinlik, İzmirlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. İzmirli futbolsever Turay Tugun, “Milli beraberliği ve bu coşkuyu bir arada yaşamak çok güzel. İzmir halkı olarak burada bizi bir araya getirmesi muazzam bir duygu. Gerçekten İzmir hep bir arada olsun. Her şey için çok teşekkür ederiz” dedi. Başka bir futbolsever Çağlayan Atay ise birlikte maç seyretmenin harika bir duygu olduğunu belirtti.

Maç Sonucunda Teşekkürler ve Desteğimiz Devam Ediyor

Türkiye’nin 2024 Avrupa Şampiyonası’nda çeyrek final heyecanı bugün Türkiye-Hollanda maçıyla sona erdi. İlk yarıyı 1-0 önde kapatan milli takım, ikinci yarıda mağlup oldu ve yarı final şansını kaçırdı. Futbolseverler, milli takıma olan sevgi ve desteğin devam edeceğini belirtirken, Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkürlerini iletti.

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir