Ticaret Bakanlığı Kararı Esnafı ve Çiftleri Endişelendirdi

Ticaret Bakanlığı’nın berber, kuaför ve güzellik salonlarına haftanın bir günü kapalı olma zorunluluğu getirme kararı, sektörde ve düğün hazırlığında olan çiftler arasında endişeye neden oldu. Yapılan ankette kapalı olacak gün olarak pazar seçilirken, çıkan karar gelin ve damatlar kadar esnafı da mutsuz etti.

Uygulama Haftaya Kuaförlere Gelecek

Uygulama Haftaya Kuaförlere Gelecek

Düğün ve etkinliklerin en yoğun gerçekleştiği pazar günü için çıkan kapatma kararı dün itibarıyla berberlerde uygulanmaya başlanırken haftaya ise kuaförlere gelecek.

“Haftanın Ölü Günü Olan Pazartesi Yapılsın”

Gelin ve damatları olduğu kadar esnafı da üzen kararla ilgili Kuaförler Derneği Başkanı Sabit Akkaya, “Neden pazar günü? Haftanın ölü günü olan pazartesi günü yapsınlar” şeklinde açıklamalarda bulundu.

Gelinler Kara Kara Düşünmeye Başladı

Gelinler Kara Kara Düşünmeye Başladı

Düğün hazırlığındaki çiftlerin büyük tepkisine neden olan Ticaret Bakanlığı kararının ardından damatlar düğünden bir gün öncesine randevu alırken, gelinler ise düğün öncesinde ne yapacaklarını kara kara düşünmeye başladı.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir