Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık: ‘Tavas’ı Kalkınmış Bir Şehir Haline Getireceğiz’

Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık: “Tavas’ı Kalkınmış Bir Şehir Haline Getireceğiz”

Tavas Belediye Başkanı Kadir Tatık, göreve seçildiği günden beri herkesle eşit mesafede ilerleyerek Tavas’ı kalkınmış bir şehir haline getirmeyi hedeflediklerini belirtti. Tatık, hizmet anlayışlarında herhangi bir ayrım yapmadıklarını ve vatandaşların desteğiyle Tavas’ı daha iyi bir konuma taşıyacaklarını söyledi.

Başkan Tatık, “Misyonumuz olan Tavas markasını oluşturma yolunda, herkesin baş tacı olduğunu vurgulayarak siyasetten uzak, tarım, sanayi ve turizm alanlarında gelişmiş bir Tavas inşa etmek istiyoruz. Hizmet anlayışımızda mazeret olmadığını, vatandaşların bize verdiği sorumluluğun bilinciyle hareket ettiklerini ifade etmek isterim. Tavas’ın altyapısından üstyapısına, tesislerinden sosyal hizmetlere kadar her alanda çığır açacak çalışmalar yapacağız” dedi.

Tatık, henüz ziyaret edemediği mahalleler ve görüşemediği sivil toplum kuruluşu temsilcileri olduğunu belirterek, herkesle birebir görüşüp fikir alışverişinde bulunacaklarını söyledi. Çocuklara ve gençlere özel önem verdiklerini vurgulayan Tatık, onlara iyi örnek olmayı amaçladıklarını ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını desteklediklerini dile getirdi.

  • “Tavas’ta Birleşme ve Kardeşlik İnşa Edeceğiz”

Tavas Belediye Başkanı, sözlerini şu şekilde tamamladı: “Bu dönemi birleşme ve bütünleşme dönemi yaparak Tavas’ta kardeşlik ve huzuru sağlamayı hedefliyoruz. El ele vererek Tavas’ı daha yaşanabilir bir şehir haline getireceğiz.”

Ayrıca Kontrol Edin

Bilecik Kent Konseyi 4. Olağan Seçim Genel Kurulu

Bilecik Kent Konseyi'nin 4. Olağan Seçim Genel Kurulu'nun detayları ve sonuçları. Kent Konseyi'nin geleceğini belirleyecek önemli kararlar ve seçim sürecine dair bilgiler bu içeriğimizde.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir