Setur Marinaları, Türkiye’yi Deniz Kuvvetleri Kupası’nda Temsil Eden Genç Yelkencilere Destek Veriyor

Setur Marinaları, genç yelkenciler Ezgim Mıstıkoğlu ve Derin Deniz Bınaroğlu’na destek vererek Türkiye’yi Ocean Globe Race ve Deniz Kuvvetleri Kupası gibi uluslararası yelken yarışlarında temsil etmelerini sağlıyor.

Ezgim Mıstıkoğlu ve Derin Deniz Bınaroğlu, Ocean Globe Race’te Türkiye’yi başarıyla temsil ederek dünyayı turlayan en genç Türk yelkenciler unvanını kazandılar. Şimdi ise gözlerini 53. Deniz Kuvvetleri Kupası’na çevirdiler ve bu yarışta “Double-Handed” kategorisinde yarışarak Türkiye’de bir ilke imza atmayı hedefliyorlar.

Setur Marinaları, genç yelkencilerin bu heyecan verici hedefine destek olurken, aynı zamanda yelken sporunu ve denizcilik eğitimini teşvik etmeyi misyon ediniyor. “Yeni Ufuklara Yelken Aç!” mottosuyla hareket eden Setur Marinaları, denizlerin korunması ve sürdürülebilir kullanımı için de çaba gösteriyor.

53. Deniz Kuvvetleri Kupası, 13-18 Temmuz 2024 tarihleri arasında gerçekleştirilecek ve İstanbul Kalamış Marina’dan başlayıp Göcek’te sona erecek. Setur Marinaları’nı temsil edecek olan Ezgim Mıstıkoğlu ve Derin Deniz Bınaroğlu, bu prestijli yarışta Türkiye’yi en iyi şekilde temsil etmeyi hedefliyorlar.

Setur Marinaları’nın konuyla ilgili açıklamasında, “Ezgim, Derin ve tüm yarışçıları tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz. Gelecek yıllarda da deniz ve spor odaklı etkinliklere destek sağlamaya devam edeceğiz” denildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Ödemiş Belediye Spor Kız Voleybol Takımı Başarıdan Başarıya Koşuyor

Ödemiş Belediye Spor Kız Voleybol Takımı, başarılarıyla adından sıkça söz ettiriyor. Genç yeteneklerin bir araya geldiği ekip, zirveye doğru hızla ilerliyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir