Saray Belediyesi, Geleneksel Çibörek Şenliği’ne Ev Sahipliği Yaptı

Saray Belediyesi, geleneksel lezzetlere sahip çıkmak adına Büyükyoncalı Bozaba Mesire Alanı’nda muhteşem bir etkinliğe imza attı. 6 Temmuz Cumartesi günü gerçekleşen 1. Çibörek Şenliği’ne Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, siyasi parti temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Başkan Taşyasan: “Kadınlarımızın Her Zaman Yanındayız”

Çibörek Şenliği’nde konuşma yapan Saray Belediye Başkanı Abdül Taşyasan, geleneksel çibörek lezzetini tanıtarak kadınların emeğine değer verdiğini belirtti. Kadınların desteklenmesi gerektiğini vurgulayan Başkan Taşyasan, etkinliğin önemine dair duygularını paylaştı.

  • Çibörek, Kırım Tatarlarına ait geleneksel bir lezzettir.
  • Büyükyoncalı kadınlar ve hayırseverler destek vererek etkinliği gerçekleştirdi.
  • Çocuklar için uçurtma hediye edilerek keyifli bir gün geçirildi.

Teşekkürler ve İyi Dilekler

Saray Belediye Başkanı, etkinliğe katkı sağlayanlara teşekkür ederken, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Katılımcılara keyifli vakit geçirmeleri temennisinde bulunan Başkan Taşyasan, gelecek şenliklerde buluşma dileğini iletti.

Saray Belediye Başkanı, Etkinlik Katılımcılarıyla İlgilendi

Etkinlik boyunca stantları dolaşan Başkan Taşyasan, emekçi kadınlara desteklerini ileterek onlarla yakından ilgilendi. Vatandaşlarla keyifli sohbetler eden Başkan Taşyasan, çocuklara yapılan ikramları da takip etti. Etkinlikte çocuklara limonata, patlamış mısır ve uçurtma hediye edildi.

Kaynak: BYZHA (Beyaz Haber Ajansı)

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir