Samsun İlçe Emniyet Müdürlüklerine Yeni Hizmet Binaları Yapılacak

Samsun’un İlkadım, Atakum ve Tekkeköy ilçelerinde bulunan Emniyet Müdürlüklerine yeni hizmet binaları yapılacak. İl Emniyet Müdürlüğü, bu ilçelerdeki hizmet binalarının yapımı için çalışmalarını hızlandırmaya karar verdi.

Toplantıda Yapılan Görüşmeler

Yapım çalışmalarıyla ilgili toplantı, Vali Orhan Tavlı başkanlığında gerçekleştirildi. Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan, İl Emniyet Müdürü Ahmet Arıbaş ve ilgili personelin katılımıyla toplantıda ihtiyaçlar ve çalışmalar detaylı olarak ele alındı.

Vali Tavlı’dan Teşekkür

Vali Tavlı, toplantıda yaptığı konuşmada, İlkadım ilçesi Tepecik Mahallesi’nde bulunan 2 bin 906 m2’lik taşınmaz ile Atakum ilçesi Büyükoyumca ve Büyükkolpınar Mahallelerindeki yaklaşık 1000’er m2’lik 2 taşınmazın polis merkezi amirliği yapımı için tahsis edilmesi konusunda Samsun Büyükşehir Belediyesine teşekkür etti.

Ayrıca Kontrol Edin

Denizli Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı

Denizli Sanayi ve Teknoloji İş Birliği Kurulu Toplantısı, Denizli'deki endüstri ve teknoloji sektörlerini bir araya getirerek iş birliği ve iş fırsatları hakkında bilgi paylaşımı yapacak önemli bir etkinliktir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir