Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Çiftlerin Mutluluğuna Ortak Olmaya Devam Ediyor

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, bir ömür boyu beraber olmaya “evet” diyen çiftlerin mutluluklarına ortak olmaya devam ediyor. Her gün, her hafta çok sayıda çiftin nikah merasimini gerçekleştiren Başkan Çetin, düğün merasimlerinin tamamına katılmaya gayret gösterirken, vatandaşların en özel günlerinde yanlarında olmaya devam ediyor.

“Her Hafta Onlarca Çiftimizin Mutluluğuna Ortak Oluyoruz”

İmkan buldukça hemşehrilerinin davetlerine yetişmeye gayret edip heyecanlarına ortak olduklarını belirten Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, “Her hafta onlarca çiftimizin nikahlarını kıyıyor, mutluluklarına ortak oluyoruz. Dünyaevine giren çiftlerimizin mutluluklarının, birbirlerine olan sevgi ve saygının her geçen gün artarak devam etmesini temenni ediyorum. Çiftlerimizin evliliklerini, bir ömür boyu saygı, sevgi ve hoşgörü çerçevesinde yürütebilmelerini temenni ediyor, dünya evine giren tüm vatandaşlarımıza ömür boyu mutluluklar diliyorum” dedi.

Nikah Merasiminde Mutluluk

Nikah merasiminde mutluluğu gözlerinden okunan çiftler, bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan ve nikahlarını kıymalarından dolayı Başkan Ertuğrul Çetin’e teşekkürlerini iletti.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir