Özgür Özel’den Ekonomi ve Siyasete İlişkin Çağrılar

Özgür Özel’den Ekonomiye İlişkin Çağrı

Özgür Özel'den Ekonomiye İlişkin Çağrı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında ekonomiye yönelik açıklamalarda bulundu. Özel, hükümeti eleştirerek vatandaşlara eylem çağrısında bulundu. Asgari ücrete zam ve emekli maaşlarında düzenleme yapılmamasına tepki gösteren Özel, “Zam isteyenler ayağa kalksın” dedi. Ayrıca, erken seçim tartışmalarına da değinen Özel, vatandaşlara CHP’ye ve Türkiye İttifakı’na oy vermeleri çağrısında bulundu.

Erdoğan’a ‘Uçak’ Yanıtı

Özgür Özel, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın uçakla ilgili açıklamalarına da yanıt verdi. Özel, “20 Temmuz’da Kıbrıs’ta olacağız. Sayın Erdoğan yine uçakta bize yönelik açıklama yapmış, ‘Biz çağırdık onlar gelmedi’ diye. Biz kendi uçağımızla gidiyoruz. Erdoğan’ın kafası karışmış olabilir ama Ajet ve THY filosundaki tüm uçaklar CHP’nin uçaklarıdır” şeklinde konuştu.

Kadının Soyadı Düzenlemesi

Kadının Soyadı Düzenlemesi

Kadının soyadı ile ilgili düzenleme hakkında da görüş belirten Özel, “Meclis’te bugünlerde torba yasada kadının soyadı ile ilgili bir düzenleme var. Kadınların bir anayasal bir kazanımını tekrar ellerinden almaya çalışıyorlar. Kadının soyadına karışacaksınız devlet olarak! Sana ne! Kadınlar kararlarını kendileri verirler!” ifadelerini kullandı.

Ayrıca Kontrol Edin

FETÖ’nün 15 Temmuz Darbe Girişiminde Yaralanan Gaziden İbret Dolu Anılar

FETÖ'nün 15 Temmuz Darbe Girişiminde yaralanan gazinin yaşadığı ibret dolu anıları keşfedin. O geceyi ve mücadeleyi onun gözünden görün.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir