Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

31 Mart yerel seçimleri öncesinde verdiği sözleri yerine getiren Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ilçedeki vatandaşların talep ve önerilerini dikkate alarak mahalle ziyaretlerine devam ediyor. Aydın, Koğukçınar, Gülbahçe, Selamet ve Başaran mahallelerini ziyaret ederek vatandaşların sorunlarını dinliyor ve çözüm sözü veriyor.

  • Gülbahçe Mahallesi Ziyareti: Gülbahçe Mahallesi’nde vatandaşların Gülbahçe Camii çevresinin kamulaştırılması talebini dinleyen Başkan Aydın, cami etrafının açılması ve yeşil alanın korunması sözü verdi.
  • Başaran Mahallesi Ziyareti: Başaran Mahallesi’nde bankamatik ve parktaki bank talebini hızla çözen Başkan Aydın, mahalle sakinlerinin taleplerini yerine getirdi.
  • Koğukçınar Mahallesi Ziyareti: Taksici esnafıyla kahvaltıda buluşan Aydın, esnafın talep ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm için çalışmalar başlattı.

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, yaptığı açıklamada, 136 mahalleyi ziyaret ederek hizmetleri ortak akılla hayata geçireceklerini vurgulayarak, “Gülbahçe, Selamet ve Başaran mahallelerinde tespit ettiklerimizi not alarak ilgili birimlere talimatlar verdik. Mahallelerdeki sorunları kısa sürede çözeceğiz. Gülbahçe Camii’nin yanındaki binaların kamulaştırılması çalışmalarına başlıyoruz. Yurttaşlarımıza nefes alabilecekleri alanlar oluşturacağız” dedi.

Vatandaşlar, Başkan Aydın’ın mahalle ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek teşekkür etti. Aydın ise ziyaretlerini eğitime destek veren Firuzan Altu’yu (92) ziyaret ederek sonlandırdı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir