Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, CHP Yıldırım İlçe Başkanı ve Yönetim Kurulu Üyelerini Ağırladı

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, ziyaretçileri arasında yer alan Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Yıldırım İlçe Başkanı İlhami Gün ve yönetim kurulu üyelerini, makamında ağırladı. Ziyaret kapsamında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

Aydın: “Şehrimizde birliğin, beraberliğin ve dayanışmanın en güzel örneklerini sergileyerek hizmetler üretiyoruz. İnşallah önümüzdeki 5 yıl çok verimli geçecek. Adil ve eşit yönetim ilkesini her alanda göstereceğiz. Gençlerimize, kadınlarımıza ve çocuklarımıza sahip çıkacağız. Şeffaf ve ulaşılabilir olacağız. Halkçı belediyecilik anlayışı ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Ayrıştırmadan herkesin hayatını kolaylaştıran hizmetleri yurttaşlarımızla buluşturacağız.” dedi.

Gün: “Misafirperverliğiniz için teşekkür ederiz. Çalışmalarınızda ve ileriye yönelik projelerinizde başarılar diliyoruz.” şeklinde konuştu.

  • Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir