Murat Yılmaz, ING Yatırım’ın Genel Müdürü Olarak Atandı

ING Türkiye’nin borsada işlem gören piyasalar ve finansal ürünler politikalarına liderlik edecek olan Murat Yılmaz, ING Yatırım’ın Genel Müdürü olarak 1 Temmuz 2024 tarihinden itibaren göreve başlayacak.

Murat Yılmaz, İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümünden mezun olduktan sonra, liderlik programlarına katılmak amacıyla London Business School ve Lausanne International Institute for Management’ta eğitim aldı.

Kariyerine gazeteci-editör olarak başlayan Yılmaz, 1998-2014 yılları arasında Yapı Kredi Bankası’nda Müfettiş, Şube Müdürü, Saha Müdürü ve Bölge Müdürü gibi çeşitli görevlerde bulundu. 2014 yılından itibaren HSBC’de satış ve operasyon ekiplerine liderlik yaparak, önemli dönüşüm projelerine imza attı. Son olarak HSBC’de Satış ve Müşteri Kanalları Grup Başkanı olarak görev yapan Yılmaz, ING Yatırım’da yeni döneme liderlik edecek.

  • Atama Tarihi: 1 Temmuz 2024
  • Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Jumbo’nun Yeni Genel Müdürü Hakan Zihnioğlu

Jumbo firmasının yeni genel müdürü Hakan Zihnioğlu hakkında tüm detaylar ve güncel bilgiler. Hakan Zihnioğlu'nun kariyeri ve iş geçmişi hakkında merak edilenler burada!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir