Milas Belediyesi Mahallelerde Çalışmalarını Sürdürüyor

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz’un liderliğinde, mahalle ziyaretlerinde tespit edilen ihtiyaçlar ve vatandaş talepleri doğrultusunda kırsal ve merkez mahallelerdeki hizmetler hız kesmeden devam ediyor.

Kırsal ve Merkez Mahallelerde Yapılan Çalışmalar

  • Ortaköy Mahallesi’nde Simat mevkiinde, 20 tonluk ekskavatör ile 2 km yol genişletme düzenleme ve 30 luk beton büz döşeme işleri gerçekleştirildi.
  • Boğaziçi Mahallesi’nde Maya Yolu’nun greyder ile rodmiks tamirleri yapıldı.
  • Koru Mahallesi’nde Pazar Yeri çevre düzenlemesi ve 770 m2 parke döşeme işi tamamlandı.
  • Cumhuriyet Mahallesi’nde Ahmet Yesevi Caddesi bağlantı yolu için 60 metre bordür ve 370 metrekare parke döşeme işi gerçekleştirildi.
  • Emek Mahallesi’nde Kuğu Sokak’ta 110 m yağmur suyu hattı, 60 m bordür ve 550 m2 parke kaplama işi tamamlandı.

Milas Belediye Başkanı Fevzi Topuz, yürütülen çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamada, “Muhtar ve vatandaşlarımızın taleplerini dikkate alarak eksiklikleri belirledik ve ekiplerimizle çalışmalarımızı hızla sürdürdük. Planlı bir şekilde mahallelerimizi modernleştirmeye devam edeceğiz. Ekiplerimize teşekkür ediyor, yapılan hizmetlerin tüm mahalle sakinlerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir