Menderes Belediyesi’nden Ücretsiz Tiyatro Kursları Başlıyor!

Menderes Belediyesi, kültür sanat etkinlikleri kapsamında 18 yaş üstü vatandaşlar için ücretsiz tiyatro kursları düzenliyor. ‘Haydi sahne sırası sende’ sloganıyla gerçekleştirilecek olan tiyatro kursunun başvuruları 9 Temmuz’da başlıyor.

Sahne Sanatlarına Adım Atın!

İlk etapta 18 yaş altı çocuklar için düzenlenen ücretsiz tiyatro kursunun ikinci etabı artık büyükler için! Başvurularınızı 1 adet fotoğraf ve 1 kimlik fotokopisiyle Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’ne yapabilirsiniz. Eğitimler Klaros Tiyatro Topluluğu tarafından verilecek ve doğaçlama, mimik, rol, ses, diksiyon konularında detaylı bir eğitim programı sunulacak.

Başvuru Detayları

  • **Başvuru Tarihi:** 9 Temmuz
  • **Başvuru Yeri:** Menderes Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü
  • **Gerekli Belgeler:** 1 adet fotoğraf ve 1 kimlik fotokopisi

Menderes Belediye Başkanı İlkay Çiçek, kültür ve sanatın ilçede daha da yaygınlaşması adına bu tür etkinlikleri önemsediklerini belirterek, “Tiyatroya gönül veren tüm vatandaşlarımızı sahne tozu yutmaya, düzenleyeceğimiz kursa katılmaya davet ediyorum” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir