Lüleburgaz Belediyesi Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Başlıyor

Lüleburgaz Belediyesi, bu yıl 8’incisi düzenlenecek olan Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası’na ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor. Turnuvaya katılmak isteyen takımlar, 10-18 Temmuz tarihleri arasında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne başvuruda bulunabilecekler.

Bu yıl Çetin Öten’in onuruna gerçekleştirilecek olan turnuva, gençlerin yaz akşamlarında sosyal aktivitelerini arttırmak, sporu yaygınlaştırmak ve gençler ile futbol adamlarını bir araya getirerek tanışmalarını sağlamak amacıyla düzenleniyor.

Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası için takım oluşturup başvuru yapmak isteyenler, 10-18 Temmuz tarihleri arasında Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne müracaat edebilirler.

Turnuva 23 Temmuz’da Başlıyor

22 Temmuz akşamı Lüleburgaz Yıldızları Futbol Akademisi’nde yapılacak kura çekimi sonrasında, Yaz Akşamları Yıldızları Futbol Turnuvası Çetin Öten Kupası, 23 Temmuz’da başlayacak. Tahmini olarak 1 ay sürecek turnuvanın büyük bir rekabete sahne olması bekleniyor.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024 heyecanı başladı! Genç yeteneklerin kıyasıya mücadelesine tanık olun. Takımlar arasındaki rekabeti takip edin ve geleceğin yıldızlarını keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir