LÖSEV İyilikler Tırı Deprem Bölgelerine Yardım Taşıyor

LÖSEV İyilikler Tırı Yardımlarını Deprem Bölgelerine Ulaştırıyor

Malatya, Elazığ, Adıyaman, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay ve Kahramanmaraş…
Lösemili Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı LÖSEV’in yürüttüğü İyilikler Tırı Projesi kapsamında, deprem bölgesine yardımlar ulaştırılıyor. Proje kapsamında lösemi ve kanserle mücadele eden ailelere giyim, tekstil, gıda, et, kırtasiye, oyuncak, kuru gıda, temizlik malzemeleri gibi ihtiyaçlar karşılanıyor. İyilikler Tırı’nın son durağı ise depremin ana üssü Kahramanmaraş olacak.

Vekaleten Kurban Bağışları Yerine Ulaşıyor

LÖSEV, vekâleten kurban bağışları sayesinde 81 ilde ihtiyaç sahibi hastalara ve ailelerine et ve et ürünleri desteğini sürdürüyor. Deprem bölgesine gidecek İyilikler Tırı’nda, geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda kesilen kurbanların etleri de titizlikle korunarak bölge halkına ulaştırılacak. Bu sayede kurban bağışları, umut ve dayanışma ruhunu sofralara taşıyacak.

Sağlıklı Beslenme için LÖSEV’den Destek

Protein, sağlıklı beslenmenin önemli bir parçası olup lösemi ve kanser tedavilerinde hayati önem taşımaktadır. LÖSEV’in sağladığı et ve protein desteği, hastaların iyileşme sürecine olumlu etki etmekte ve vücut direncini artırmaktadır. Kanser tedavisi gören hastaların protein ihtiyacı, sağlıklı bireylerden daha yüksektir.

Türkiye’nin Her Yerine İyilik Dolu Tırlar Ulaşıyor

Ankara’dan yola çıkan LÖSEV İyilikler Tırı, Anadolu’nun en uzak köylerine kadar ulaşarak lösemili ve kanserli çocuklara yardım eli uzatmaya devam ediyor. Tır, gıda, giyim, kırtasiye, oyuncak, bilgisayar, mobilya gibi ihtiyaçları LÖSEV’e kayıtlı ailelere ulaştırıyor. Çocuklar, ihtiyaçlarına göre seçim yapma imkanına sahip olacaklar.

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir