Kötü Kan Dizisi Oyuncuları

Now Tv’nin gelecek sezon dizileri arasında yer alan Kötü Kan Dizisi, Temmuzun 3.haftası çekimlere başlıyor. Bugün Kötü Kan Dizisi Oyuncuları’nı tanıyacağız.

NTC Medya’nın yapımcılığını üstlendiği Kötü Kan Dizisi için Beykoz’da dev bir dekor kuruluyor. İlker Arslan ve Barış Erdoğanın senaristliğini üstlendiği dizi çok ses getirecek.

Kötü Kan Dizisi Oyuncuları

 • Damla Sönmez
 • Ertan Saban
 • Hüseyin Avni Danyal
 • Levent Ülgen
 • Savaş Özdemir
 • Gonca Sarıyıldız
 • Deniz Bolışık
 • Bilgesu Kural
 • Doğa Karakaş
 • Gökçe Özyol
 • Meltem Gülenç
 • Nazlı Senem Ünal

Kötü Kan Dizisi Oyuncuları Kimdir?

Damla Sönmez(Nazan)

Kötü Kan Dizisi Oyuncuları
Kötü Kan Dizisi Oyuncuları

Damla Sönmez, 3 Mayıs 1987 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini St. Joseph Fransız Lisesi’nde tamamladıktan sonra Paris Sorbonne Üniversitesi’nde tiyatro eğitimi almıştır. Türkiye’ye döndükten sonra Yeditepe Üniversitesi’nde Tiyatro Bölümü’nde öğrenim görmüştür.

Kariyer Başlangıcı

Damla Sönmez, ilk olarak 2004 yılında “Camdan Pabuçlar” dizisiyle televizyon dünyasına adım atmıştır. Ardından “Beyaz Gelincik” ve “Emret Komutanım” gibi popüler dizilerde rol almıştır. Asıl çıkışını 2013 yılında “Bir Aşk Hikayesi” dizisindeki Ceylan karakteriyle yapmıştır. Bu rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve performansıyla birçok ödül kazanmıştır.

Sinema ve Tiyatro

Damla Sönmez, televizyonun yanı sıra sinema ve tiyatroda da başarılı performanslar sergilemiştir. “Deniz Seviyesi” filmiyle Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Tiyatro sahnesinde ise “Sürmanşet” ve “Cambazın Cenazesi” gibi oyunlarda dikkat çekici performanslar sergilemiştir.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü

Damla Sönmez, “Kötü Kan” dizisinde Nazan karakterini canlandıracaktır. Gece hayatının renkli bir ismi olan eski polis Kartal Karaoğlu’nun hayatına dahil olan Nazan, dizide etkileyici bir aşk hikayesinin önemli bir parçası olacaktır. Damla Sönmez’in bu yeni projede sergileyeceği performans merakla beklenmektedir.

Damla Sönmez, başarılı kariyeri ve güçlü oyunculuğuyla “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak karşımıza çıkacak.


Ertan Saban(Kartal)

Ertan Saban, 4 Aralık 1977 tarihinde Makedonya’nın Üsküp şehrinde doğmuştur. Makedonya Devlet Konservatuvarı’nda tiyatro eğitimi alarak sahne sanatları alanında kariyerine adım atmıştır. Türkiye’ye geldikten sonra çeşitli dizi ve tiyatro projelerinde yer alarak adını duyurmuştur.

Kariyer Başlangıcı

Ertan Saban, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve birçok önemli oyunda rol almıştır. Türkiye’de televizyon dünyasında ise “Savcının Karısı” ve “Elveda Rumeli” gibi popüler dizilerle tanınmıştır. “Elveda Rumeli” dizisindeki performansıyla geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

Sinema ve Tiyatro

Ertan Saban, sinema dünyasında da başarılı işler yapmıştır. “Başka Semtin Çocukları” ve “Limonata” gibi filmlerdeki performanslarıyla dikkat çekmiştir. Ayrıca tiyatro sahnesinde “Macbeth”, “Roberto Zucco” ve “Kumarbazın Seçimi” gibi oyunlarda rol alarak tiyatro severlerin beğenisini kazanmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü

Ertan Saban, “Kötü Kan” dizisinde Kartal Karaoğlu karakterini canlandıracaktır. Gece hayatının renkli bir ismi olan eski polis Kartal, yeni hayatında çocuklarına babalık yapmaya çalışırken aşk ve macera dolu bir hikayenin merkezinde yer alacaktır. Ertan Saban, bu rolüyle izleyicilere unutulmaz anlar yaşatmaya hazırlanıyor.

Ertan Saban, güçlü oyunculuğu ve etkileyici performanslarıyla “Kötü Kan” dizisinin başrolünde izleyici karşısına çıkacak.


Hüseyin Avni Danyal(Fevzi)

Hüseyin Avni Danyal, 12 Nisan 1962 tarihinde Trabzon’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro, sinema ve dizi dünyasında uzun yıllardır başarılı performanslar sergileyen deneyimli bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı

Hüseyin Avni Danyal, tiyatro sahnelerinde başladığı kariyerine birçok önemli projede yer alarak devam etmiştir. Devlet Tiyatroları’nda uzun yıllar görev yapmış ve birçok klasik oyunda rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Bizimkiler” dizisiyle geniş kitleler tarafından tanınmıştır.

Sinema ve Tiyatro

Hüseyin Avni Danyal, sinema dünyasında da önemli yapımlarda yer almıştır. “Babam ve Oğlum”, “Kabadayı” ve “Aşk Tesadüfleri Sever” gibi filmlerdeki başarılı performanslarıyla adından söz ettirmiştir. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Hamlet”, “Kafkas Tebeşir Dairesi” ve “Keşanlı Ali Destanı” gibi oyunlarda sergilediği oyunculuğuyla büyük beğeni toplamıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü

Hüseyin Avni Danyal, “Kötü Kan” dizisinde Fevzi karakterini canlandıracaktır. Kartal Karaoğlu’nun hayatında önemli bir yere sahip olan Fevzi, dizide olayların akışını etkileyen kritik bir rol üstlenecektir. Hüseyin Avni Danyal’ın bu karakterle sergileyeceği performans, dizinin heyecanını artıracak.

Hüseyin Avni Danyal, deneyimli oyunculuğu ve karaktere kattığı derinlikle “Kötü Kan” dizisinin önemli isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Levent Ülgen(Burhan)

Levent Ülgen, 8 Ağustos 1962 tarihinde Konya’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Hem tiyatroda hem de televizyon dizilerinde başarılı performanslar sergileyen deneyimli bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı

Levent Ülgen, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve Ankara Devlet Tiyatrosu’nda uzun yıllar görev yapmıştır. Televizyon dünyasında ise “En Son Babalar Duyar” dizisindeki Kadir karakteriyle büyük bir çıkış yapmıştır. Bu rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Sinema ve Tiyatro

Levent Ülgen, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Sınav” ve “Pardon” gibi filmlerde rol alarak sinema izleyicisinin de beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Midas’ın Kulakları”, “Tartuffe” ve “Şahane Züğürtler” gibi oyunlarda sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü

Levent Ülgen, “Kötü Kan” dizisinde Burhan karakterini canlandıracaktır. Kartal Karaoğlu’nun çevresinde önemli bir yere sahip olan Burhan, dizideki olayların gidişatını etkileyen kilit bir karakterdir. Levent Ülgen’in bu rolde sergileyeceği performans, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Levent Ülgen, usta oyunculuğu ve karaktere kattığı derinlikle “Kötü Kan” dizisinin önemli isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Savaş Özdemir(Metin)

Savaş Özdemir, 1970 yılında İstanbul’da doğmuştur. Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Hem tiyatroda hem de televizyon dizilerinde başarılı performanslar sergileyen bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Savaş Özdemir, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Kurtlar Vadisi Pusu” dizisindeki Muro karakteriyle büyük bir çıkış yapmıştır. Bu rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Sinema ve Tiyatro
Savaş Özdemir, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Kurtlar Vadisi: Gladio” ve “Deliler Fatih’in Fermanı” gibi filmlerde rol alarak sinema izleyicisinin de beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Salome”, “Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz” ve “Gözlerimi Kaparım Vazifemi Yaparım” gibi oyunlarda sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Savaş Özdemir, “Kötü Kan” dizisinde Metin karakterini canlandıracaktır. Kartal Karaoğlu’nun çevresindeki önemli isimlerden biri olan Metin, dizideki olayların akışında kritik bir rol oynayacaktır. Savaş Özdemir’in bu rolde sergileyeceği performans, izleyicilere heyecan dolu anlar yaşatacaktır.

Savaş Özdemir, etkileyici oyunculuğu ve karaktere kattığı derinlikle “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Gonca Sarıyıldız(Nurgül)

Gonca Sarıyıldız, 1991 yılında Ankara’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Genç yaşına rağmen tiyatro ve televizyon dünyasında önemli başarılara imza atmış bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Gonca Sarıyıldız, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Medcezir” dizisindeki Asude karakteriyle tanınmıştır. Bu rolüyle dikkatleri üzerine çekmiş ve geniş bir hayran kitlesi edinmiştir.

Sinema ve Tiyatro
Gonca Sarıyıldız, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Hadi Be Oğlum” ve “Kardeşim Benim 2” gibi filmlerde rol alarak sinema izleyicisinin de beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Romeo ve Juliet”, “Bir Yaz Gecesi Rüyası” ve “Martı” gibi klasik oyunlarda sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Gonca Sarıyıldız, “Kötü Kan” dizisinde Nurgül karakterini canlandıracaktır. Nurgül, Kartal Karaoğlu’nun hayatında önemli bir yere sahip olan, olayların seyrini etkileyen bir karakterdir. Gonca Sarıyıldız’ın bu rolde sergileyeceği performans, dizinin izleyicilerini etkileyecek.

Gonca Sarıyıldız, genç ve yetenekli oyunculuğuyla “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Deniz Bolışık(Kumru)

Deniz Bolışık, 31 Temmuz 1982 tarihinde İzmir’de doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro ve televizyon dünyasında başarılı performanslarıyla tanınan bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Deniz Bolışık, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Rüzgarlı Bahçe” ve “Deniz Yıldızı” dizilerindeki performanslarıyla geniş bir izleyici kitlesinin beğenisini kazanmıştır.

Sinema ve Tiyatro
Deniz Bolışık, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Kod Adı Keklik” ve “Gece Sesleri” gibi projelerde yer alarak sinema izleyicisinin de takdirini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Herkes Aynı Bahçede”, “Ölüm Tuzağı” ve “Sevgili Doktor” gibi oyunlarda sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Deniz Bolışık, “Kötü Kan” dizisinde Kumru karakterini canlandıracaktır. Kumru, Kartal Karaoğlu’nun çevresinde yer alan ve olayların akışında önemli bir rol oynayan bir karakterdir. Deniz Bolışık’ın bu rolde sergileyeceği performans, izleyicilere unutulmaz anlar yaşatacaktır.

Deniz Bolışık, başarılı oyunculuğu ve karaktere kattığı derinlikle “Kötü Kan” dizisinin önemli isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Bilgesu Kural(Ece)

Bilgesu Kural, 8 Ekim 1995 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Genç yaşına rağmen tiyatro ve televizyon dünyasında dikkat çekici performanslar sergileyen bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Bilgesu Kural, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Adı Efsane” dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Bu rolüyle geniş bir hayran kitlesi edinmiş ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Sinema ve Tiyatro
Bilgesu Kural, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Bizi Hatırla” ve “Organize İşler 2: Sazan Sarmalı” gibi filmlerde rol alarak sinema izleyicisinin de beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Vanya Dayı”, “Küçük Prens” ve “Hayvan Çiftliği” gibi oyunlarda sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Bilgesu Kural, “Kötü Kan” dizisinde Ece karakterini canlandıracaktır. Ece, Kartal Karaoğlu’nun çevresinde yer alan ve olayların akışında önemli bir rol oynayan bir karakterdir. Bilgesu Kural’ın bu rolde sergileyeceği performans, izleyicilere etkileyici anlar yaşatacaktır.

Bilgesu Kural, genç ve yetenekli oyunculuğuyla “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Doğa Karakaş(Tolga)

Doğa Karakaş, 15 Eylül 1998 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. İstanbul Bilgi Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümü’nden mezun olmuştur. Genç yaşına rağmen televizyon ve tiyatro dünyasında dikkat çeken performanslar sergileyen bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Doğa Karakaş, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Kalk Gidelim” dizisindeki performansıyla tanınmıştır. Bu rolüyle geniş bir hayran kitlesi edinmiş ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

Sinema ve Tiyatro
Doğa Karakaş, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Kağıttan Hayatlar” ve “Kırmızı Oda” gibi projelerde yer alarak sinema izleyicisinin de takdirini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde “Yaşamak Denen Bu Zahmetli İş”, “Sonsuzluk Kitabevi” ve “Dört Mevsim” gibi oyunlarda sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Doğa Karakaş, “Kötü Kan” dizisinde Tolga karakterini canlandıracaktır. Tolga, Kartal Karaoğlu’nun çevresinde yer alan ve olayların akışında önemli bir rol oynayan bir karakterdir. Doğa Karakaş’ın bu rolde sergileyeceği performans, izleyicilere etkileyici anlar yaşatacaktır.

Doğa Karakaş, genç ve yetenekli oyunculuğuyla “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.


Gökçe Özyol

Gökçe Özyol, 2 Aralık 1972 tarihinde Malatya’da doğmuştur. Anadolu Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Çizgi Film Animasyon Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro, sinema ve televizyon dünyasında uzun yıllardır başarılı performanslar sergileyen deneyimli bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Gökçe Özyol, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “İki Aile” dizisiyle tanınmaya başlamış ve “Yahşi Cazibe” dizisindeki Barış karakteriyle büyük bir çıkış yapmıştır. Bu rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşmış ve beğeni toplamıştır.

Sinema ve Tiyatro
Gökçe Özyol, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Nefes: Vatan Sağolsun” filminde savcı rolüyle ve “Vay Arkadaş” filminde muhbir polis rolüyle izleyicilerin beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde de başarılı performanslar sergileyerek kariyerine devam etmiştir.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Gökçe Özyol, “Kötü Kan” dizisinde yer alacaktır. Henüz karakteri hakkında detaylı bilgi bulunmamakla birlikte, Gökçe Özyol’un dizideki performansının izleyiciler tarafından merakla beklendiği bilinmektedir.

Gökçe Özyol, deneyimli oyunculuğu ve karaktere kattığı derinlikle “Kötü Kan” dizisinin önemli isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak​.


Meltem Gülenç(Türkan)

Meltem Gülenç, 30 Mayıs 1970 tarihinde Ankara’da doğmuştur. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Tiyatro, sinema ve televizyon dünyasında başarılı performanslarıyla tanınan bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Meltem Gülenç, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve çeşitli tiyatro oyunlarında rol almıştır. Televizyon dünyasında ise “Güneşin Kızları” dizisindeki Rana karakteriyle tanınmıştır. Bu rolüyle geniş bir izleyici kitlesi edinmiş ve büyük beğeni kazanmıştır.

Sinema ve Tiyatro
Meltem Gülenç, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Sen Kiminle Dans Ediyorsun” filminde Latife karakterini canlandırarak sinema izleyicisinin de takdirini kazanmıştır. Ayrıca, tiyatro sahnesinde sergilediği başarılı performanslarla tanınmıştır ve “Azize”, “Şeref Sözü”, “Kalp Yarası” gibi dizilerde de önemli rollerde yer almıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Meltem Gülenç, “Kötü Kan” dizisinde Türkan karakterini canlandıracaktır. Türkan, dizide önemli bir role sahip olacak ve olayların gidişatını etkileyen kritik bir karakter olacaktır. Meltem Gülenç’in bu roldeki performansı merakla beklenmektedir.

Meltem Gülenç, deneyimli oyunculuğu ve karaktere kattığı derinlikle “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak​.


Nazlı Senem Ünal(Şule)

Nazlı Senem Ünal, 22 Mayıs 1991 tarihinde Bursa’da doğmuştur. Hacettepe Üniversitesi Alman Dili ve Edebiyatı Bölümü’nden mezun olduktan sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde dört yıl boyunca oyunculuk eğitimi almıştır. Tiyatro, sinema ve televizyon dünyasında başarılı performanslarıyla tanınan genç bir oyuncudur.

Kariyer Başlangıcı
Nazlı Senem Ünal, kariyerine tiyatro sahnelerinde başlamış ve ilk profesyonel performansını “Üzgünüm Leyla” oyunuyla gerçekleştirmiştir. Televizyon dünyasında ise “Çok Güzel Hareketler 2. Kuşak” ve “Menajerimi Ara” dizilerindeki performanslarıyla tanınmıştır.

Sinema ve Tiyatro
Nazlı Senem Ünal, sinema dünyasında da dikkat çekici performanslar sergilemiştir. “Organize İşler: Sazan Sarmalı” filminde ve “Aykut Enişte” gibi projelerde rol alarak sinema izleyicisinin de beğenisini kazanmıştır. Ayrıca, “Üç Kız Kardeş” dizisindeki Mine karakteriyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşmıştır.

Kötü Kan Dizisindeki Rolü
Nazlı Senem Ünal, “Kötü Kan” dizisinde Şule karakterini canlandıracaktır. Şule, dizide olayların gidişatını etkileyen önemli bir karakterdir. Nazlı Senem Ünal’ın bu rolde sergileyeceği performans, izleyicilere etkileyici anlar yaşatacaktır.

Nazlı Senem Ünal, genç ve yetenekli oyunculuğuyla “Kötü Kan” dizisinin dikkat çeken isimlerinden biri olarak izleyici karşısına çıkacak.

Kötü Kan Tanıtım Fragmanı

https://youtube.com/watch?v=_brYA0TIUQk%3Ffeature%3Doembed

Dizi kadrosu güncellendikçe konuyu güncelleyeceğiz bizleri takip edebilirsiniz.

Siyah Kalp Dizisi Oyuncuları

Esas Oğlan Dizisi Oyuncuları

Güzel Aşklar Diyarı Dizisi Oyuncuları

Kaynak https://dizihaberleri.org/kotu-kan-dizisi-oyunculari-tam-liste/

Ayrıca Kontrol Edin

Kör Nokta Dizisi Oyuncuları

Osman Sınav’ın yeni sezon için hazırladığı “Kör Nokta Dizisi” hazırlıklar son hız devam ediyor. Kör Noktası …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir