Kör Nokta Dizisi Oyuncuları

Osman Sınav’ın yeni sezon için hazırladığı “Kör Nokta Dizisi” hazırlıklar son hız devam ediyor. Kör Noktası Dizisi oyuncularıİsmail Ege Şaşmaz ve Rabia Soytürk oldu.

Türkiye’ye mal olmuş bir çok projeye imza atan Osman Sınav‘ın uzun yıllar sonra bu diziyle karşımıza çıkıyor olması bizleri oldukça heyecanlandırdı. Sinegraf imzalı Kör Nokta Dizisi’nin yönetmenliğini ise Osman Sınav’ın, oğlu olan Yusuf Ömer Sınav, üstleniyor.

Kör Nokta DizisiAtv ekranlarında yayımlanacak.

Kör Nokta Dizisi’nin senaristi ise Funda Alp ve Didem Kaplan tarafından kaleme alınıyor.

Kör Nokta Dizisi Oyuncu Kadrosu

  • İsmail Ege Şaşmaz
  • Rabia Soytürk

İsmail Ege Şaşmaz

Kör Nokta Dizisi Oyuncuları

İsmail Ege Şaşmaz, 25 Kasım 1993 tarihinde Manisa’da doğmuştur. Polinas Anadolu ve Endüstri Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimini Manisa Belediyesi Konservatuvarı’nda tamamlamıştır. Oyunculuk kariyerine, Manisa Belediyesi Liselerarası Tiyatro Yarışması’nda sergilediği “Acil Servis” adlı oyunla başlamıştır​.

İsmail Ege Şaşmaz, 2022 yılında vizyona giren “Barış Akarsu Merhaba” filminde ünlü rock yıldızı Barış Akarsu’yu canlandırmıştır. Bu rol, oyunculuk kariyerindeki önemli dönüm noktalarından biri olmuştur. Ayrıca, “Cenazemize Hoş Geldiniz” filminde de Ozan karakterini canlandırmıştır​.

Son projesi olarak Osman Sınav’ın Kör Nokta dizisinde başrol oyuncusu olan genç yetenekli yıldızı izlemek için sabırsızlanıyoruz.


Rabia Soytürk

Kör Nokta Dizisi Oyuncuları

Rabia Soytürk, 26 Ocak 1999 tarihinde İstanbul’da doğmuştur ve aslen Trabzonludur. Sağlık Koleji Hemşirelik Bölümü’nden mezun olduktan sonra Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Oyunculuk kariyerine 2018 yılında yayımlanan “Şahsiyet” dizisinde Süveyda karakteriyle adım atmıştır.

Kariyer Başlangıcı
Rabia Soytürk, televizyon dünyasında ilk çıkışını “Şahsiyet” dizisindeki rolüyle yapmıştır. Bu dizi sonrası “Gülperi” ve “Benim Adım Melek” gibi dizilerde önemli roller üstlenmiştir. 2021-2022 yılları arasında “Alparslan: Büyük Selçuklu” dizisinde Karaca Hatun karakterini canlandırmış ve büyük beğeni toplamıştır.

Öne Çıkan Projeleri
Rabia Soytürk, 2022 yılında “Duy Beni” dizisinde Ekim Güleryüz karakteriyle geniş bir izleyici kitlesine ulaşmış ve büyük bir çıkış yapmıştır. 2023 yılında ise “Veda Mektubu” dizisinde Aslı Yıldız karakterini canlandırmıştır. Ayrıca, 2019 yılında vizyona giren “Özgür Dünya” filminde başrol oynamıştır.

Ödüller ve Adaylıklar
Rabia Soytürk, “Duy Beni” dizisindeki performansıyla 2022 yılında 48. Altın Kelebek Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ve En İyi Dizi Çifti (Caner Topçu ile birlikte) kategorilerinde aday gösterilmiştir.

Rabia Soytürk, genç yaşına rağmen oyunculuk kariyerinde hızlı bir yükseliş göstererek Türk televizyon ve sinema dünyasında önemli bir yer edinmiştir.

Kör Nokta Dizisi‘nde İsmail Ege Şaşmaz ile partnerlik yapacaklar.

Kör Nokta Dizisi Konusu

Kör Nokta” dizisi, yeni yayın döneminde ekranlarda olacak. İki genç’in, Gece ve Aslım’ın, merkezinde olduğu hikaye, büyük bir trafik kazasının ardından gelişen aşk, ihanet ve entrika olaylarını konu alıyor. Dizinin oyuncu kadrosu için çalışmalar hızla devam ediyor.

Hayat Hırsızı Dizisi Oyuncuları

Kötü Kan Dizisi Oyuncuları

Siyah Kalp Dizisi Oyuncuları

Kaynak : https://dizihaberleri.org

Ayrıca Kontrol Edin

Kötü Kan Dizisi Oyuncuları

Now Tv’nin gelecek sezon dizileri arasında yer alan Kötü Kan Dizisi, Temmuzun 3.haftası çekimlere başlıyor. …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir