KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, TŞOF Genel Başkan Yardımcılığına Getirildi

Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (KONESOB) Başkanı Muharrem Karabacak, Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi. TŞOF Olağanüstü Genel Kurulu Ankara’da gerçekleştirildi. Genel Kurul’a Türkiye’nin 81 ilinden Şoför ve Otomobilciler Odası Esnafı katıldı.

Seçimlerde Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu’nun yeni Genel Başkanı 2 bin 421 oy ile Mehmet Yiğiner oldu. 2007 yılından beri Federasyon Başkanlığını yürüten Fevzi Apaydın ise bin 532 oyda kaldı. Yeni Genel Başkan Mehmet Yiğiner’in listesinde 1’inci sırada yer alan KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, gerçekleştirilen ilk yönetim kurulu toplantısında Genel Başkan Yardımcılığı görevine getirildi.

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, görevine başlarken seçim sonuçlarının hayırlı olması temennisinde bulundu. Karabacak, “Şimdi, ülkemize ve şoförlerimize hizmet etmenin vaktidir. Şoförlerimizin sorunlarının çözümü noktasında var gücümüzle çalışacağız. Çıktığımız bu yolda Yüce Mevla’dan muvaffakiyetler diliyorum. Rabbim utandırmasın, yar ve yardımcımız olsun” şeklinde konuştu.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir