Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Destekli Kürek Yarışları Heyecanı

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi’nin destekleriyle düzenlenen kürek yarışlarında sporcular, madalya ve kupalar için kıyasıya mücadele etti. Erkekler, Kadınlar ve Mix klasmanlarında Tek Çifte, İki Çifte ve Dört Çifte Dümencili tekne sınıflarında gerçekleşen yarışlar, Marmara Denizi sularında nefes kesen görüntülere sahne oldu.

Ekipler, gösterdikleri performanslarla izleyicilerden büyük alkış aldı. Yarışların ardından düzenlenen ödül töreninde madalya ve kupalarını Türkiye Kürek Federasyonu Yönetim Kurulu Üyesi Burak Demirsaran, Türkiye Kürek Federasyonu Teknik Kurul Üyesi Baha Er, Türkiye Kürek Federasyonu Kocaeli İl Temsilcisi Murat Günalp, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Su Sporları Şefi Utku Yıldırım ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Spor Şube Müdürlüğü İdari İşler Şefi Hüseyin Bal ile Zorer Elevator Başkanı Hayri Zorer takdim etti.

Ödül töreninde, geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybeden Kürek Milli Takımı eski sporcusu Emre Başkan da anıldı. Sporcuların gösterdiği başarılı performanslar ve dostlukları, katılımcılar arasında güzel bir atmosfer oluşturdu.

Ayrıca Kontrol Edin

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024 heyecanı başladı! Genç yeteneklerin kıyasıya mücadelesine tanık olun. Takımlar arasındaki rekabeti takip edin ve geleceğin yıldızlarını keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir