Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı STK’larla Buluşmaya Devam Ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, STK’larla Buluşmaya Devam Ediyor

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, şehrin gelişimine katkı sağlayan Sivil Toplum Kuruluşları (STK) ile aktif bir diyalog içinde bulunmaya devam ediyor. Yoğun gündemine rağmen STK’larla bir araya gelerek kent için ortak hedefler belirliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Büyükakın, son olarak Kocaeli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Cemal Kaplan, Hodri Meydan Taraftarlar Derneği Başkanı Yunus Emre Sönmez ve Kocaeli İç Mimarlar Odası Başkanı Mehmet Murat Sevindik’i makamında ağırladı. Görüşmelerde sosyal sorumluluk projelerinden katılımcılığa, şehir için fikir üretmekten birlikte harekete geçmeye kadar geniş bir yelpazede konular ele alındı.

“Sürekli Bir Diyalog İçinde Olmaya Devam Edeceğiz”

Başkan Büyükakın, yeni dönemde de STK’larla yakın iş birliğine devam edeceklerini ve şehrin gelişimine dair ortak vizyonlar oluşturacaklarını belirtti. Büyükakın, STK’ların şehrin sosyal dokusunu güçlendirdiğini ve toplumsal dayanışmayı artırdığını vurgulayarak, “STK’larımızla düzenli ve açık bir iletişim içinde olmaya devam edeceğiz. Meslek odalarıyla daha yakın temas kurarak sivil toplum kuruluşlarıyla sürekli bir diyalog içinde olacağız” dedi.

Başkan Büyükakın’ın STK temsilcileriyle gerçekleştirdiği görüşmeler, karşılıklı fikir alışverişi ve iş birliği perspektifinde sona erdi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir