Kemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Türkmen’in Ankara Ziyareti

Kemalpaşa’da yerel seçimlerde elde edilen başarının ardından ilçede gerçekleştirilen çalışmalarla ilgili parti yöneticilerini bilgilendiren Belediye Başkanı Mehmet Türkmen, Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’i ve parti kurmaylarını ziyaret etti. Başkan Türkmen, Kemalpaşalıların selamlarını ileterek Ankara’daki temaslarını değerlendirdi.

“Başarı Hikayesini Daha da Büyütmeye Kararlıyız”

Ankara programıyla ilgili açıklamalarda bulunan Başkan Mehmet Türkmen, “Ankara’da gerçekleştirdiğimiz çeşitli temasların ardından TBMM’de partimizin önde gelen isimleriyle bir araya geldik. Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’i makamında ziyaret ederek verimli bir görüşme gerçekleştirdik. Önümüzdeki 5 yıllık süreçte ilçemizde yapılacak çalışmalar hakkında bilgi verdim. Kemalpaşa’nın gelişimine destek olan Genel Başkanımıza hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum. Yenilik ve değişimle dolu bir süreçte, Türkiye’de yazılan başarı hikayesini Kemalpaşa öncülüğünde daha da büyütmeye kararlıyız.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir