Kartepe’de Başarı Kutlaması: 500 Tam Puan Alan Öğrenciler Ziyarette Bulundu

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından düzenlenen Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavında 500 tam puan alan Kartepeli öğrenciler Ahmet Eymen Yiğit ve Bilgehan Kelebekler, Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman’ı ziyaret etti.

Gençlerin Geleceği İçin Güven Dolu Mesajlar

Kartepe Belediye Başkanı Av. M. Mustafa Kocaman, gençlerin gelecekteki umutları olduğunu belirterek, “Liselere Geçiş Sınavı’nda (LGS) 500 tam puan alarak başarı elde eden Kartepeli iki evladımız, Ahmet Eymen Yiğit ve Bilgehan Kelebekler’i ve değerli ailelerini ziyaret ederek başarılarından dolayı tebrik ettim. Başarılarınızla gurur duyuyoruz. Gençlerimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Rabbim tüm gençlerimize başarılarla dolu bir gelecek nasip etsin” dedi.

Başarıya Verdikleri Değer

Belediye Başkanı Kocaman, LGS’de 500 tam puan alan öğrencilere çeşitli hediyeler takdim etti. Bu özel ziyarette gençlerin başarılarına verilen değer ve destek, gelecek için umut verici bir adım olarak nitelendirildi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir