Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü Şampiyonluk Kutlamaları

Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, Süper Lig Yolunda Büyük Başarıya İmza Attı

Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, Türkiye İşitme Engelliler Futbol 1. Ligi final karşılaşmasında rakibi İzmirspor’u yenerek Türkiye şampiyonu oldu. 5 gol averajıyla şampiyonluğa ulaşan kulüp, Türkiye İşitme Engelliler Futbol Süper Lig’e yükseldi. Bu başarıyla Süper Lig’de mücadele edecek tek İzmir takımı olan Karşıyaka İşitme Engelliler Spor Kulübü, tüm İzmir’i gururlandırdı.

Başkan Ünsal: “Tüm ekibi yürekten kutluyor, başarılarının devamını diliyorum”

Karşıyaka Belediye Başkanı Yıldız Ünsal, kulübü ziyaret eden oyuncuları, Başkan Özgür Erkan ve yöneticileriyle birlikte ağırladı. Kazandıkları kupayı Başkan Ünsal’a takdim eden ekip, ayrıca Ünsal’a adının yazılı olduğu forma hediye etti. Kulüp üyeleri, Süper Lig’deki ilk maçları için Başkan Ünsal’a davette bulundu.

  • Ünsal: “Süper Lig şampiyonluğunu da bekliyorum”

‘Sporun ve sporcunun kenti Karşıyaka’nın bu kimliğini korumasına ve sürdürmesine katkıda bulundukları için teşekkür ederim. Karşıyakalı sporcularımız Türkiye Şampiyonu olarak kentimize büyük bir gurur yaşattılar. Engellerin başarıya engel olamayacağını tüm Türkiye’ye gösterdiler. Tüm emeği geçenleri ayrı ayrı kutluyor, başarılarının devamını diliyorum. Kendilerinden Süper Lig şampiyonluğunu da bekliyorum.’

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir