Kahramankazan Belediyesi Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı

Kahramankazan Belediyesi Temmuz ayı olağan meclis toplantısı, Kahramankazan Belediye Başkanı Selim Çırpanoğlu’nun başkanlığında gerçekleşti. Toplantı, başkanın açılış ve selamlama konuşmasıyla başladı.

Başkan Çırpanoğlu, tasarruf tedbirleri kapsamında belediyenin hizmetlerinin aksamaması ve vatandaşlarla olan ilişkilerin güçlenmesi için ellerinden gelen çabayı göstereceklerini vurguladı. Vatandaşlarla aralarına hiçbir maddi engel girmeyeceğini belirterek, Kahramankazan halkına en iyi hizmeti sunmak için ellerinden geleni yapacaklarını dile getirdi.

Çırpanoğlu, 19 Mayıs’ı coşkuyla kutladıklarını ve önlerinde 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü’nün olduğunu belirterek, bu özel günü matem havasında nöbet tutarak geçirmeyi planladıklarını ifade etti.

Toplantıda, haziran ayı meclis tutanağı ve temmuz ayı meclis gündemi oylamaya sunuldu. Önergeler kabul edildikten sonra bir sonraki meclis toplantısının 5 Ağustos 2024 tarihinde yapılması kararı alındı ve toplantı sona erdi.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir