İş Birliği ve Koordinasyon Ön Planda

Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, alan mesaisi sırasında dere yatakları, su kaçakları ve su baskınları gibi sorunların yaşandığı noktalarda yapılması gereken çalışmaları değerlendirmek üzere İzmir Su ve Kanalizasyon İdaresi (İZSU) Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ile bir araya geldi. Belediye bürokratları ve mahalle muhtarlarının da katıldığı inceleme gezisinde, Toros bölgesinde bulunan Ulubatlı Mahallesi detaylı bir şekilde incelendi.

Uyum ve İş Birliği Vurgusu

Konak Belediye Başkanı Nilüfer Çınarlı Mutlu, ilçenin altyapı ihtiyaçlarını hızla gidermek adına Büyükşehir Belediyesi’nin tüm birimleriyle uyum içinde çalıştıklarını belirtti. İZSU ekipleriyle koordineli bir şekilde çalışarak vatandaşların taleplerini en iyi şekilde karşılamayı hedeflediklerini vurguladı. Başkan Mutlu, yapılan incelemeler ve çalışmalar için İZSU Genel Müdürü Gürkan Erdoğan ve ekibine teşekkürlerini iletti.

Çalışmaları Yerinde İnceleme

Belediye ekipleri tarafından yürütülen park iyileştirme çalışmalarını da yerinde inceleyen Başkan Mutlu, mahalle sınırları içindeki parkların daha işlevsel hale getirilmesi için çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirtti. Konak Belediyesi olarak mevcut alanları iyileştirmek adına faaliyetlerin sürekli bir şekilde devam edeceğinin altını çizdi.

  • Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir