Hull City Summer Tour 2024 Hazırlık Kampı için İstanbul’da

Hull City, “Summer Tour 2024” İçin Türkiye’de

Hull City, “Summer Tour 2024” kapsamında 10-20 Temmuz tarihleri arasında Türkiye’de olacak. Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’daki Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde hazırlık kampı yapacak olan takım, 13 Temmuz’da Kasımpaşa, 18 Temmuz’da ise Fenerbahçe ile dostluk maçları oynayacak.

Basın Toplantısında Hull City’nin Yeni Sezon Planları Açıklanacak

17 Temmuz Çarşamba günü saat 12.00’de Türkiye Futbol Federasyonu’nun Riva’daki tesislerinde düzenlenecek basın toplantısında Hull City Başkanı Acun Ilıcalı, Başkan Vekili Tan Kesler, Teknik Direktör Tim Walter ve futbolcular, yeni sezon hedefleri ve planlamaları hakkında bilgi verecekler.

Acun Ilıcalı, 50 Hull City Taraftarını İstanbul’da Ağırlayacak

Hull City sahibi Acun Ilıcalı, takımın İstanbul’daki kamp döneminde 50 taraftarını misafir edecek. Türkiye ile İngiltere arasındaki kültürel bağları güçlendirmeyi amaçlayan Ilıcalı, maçlara en çok katılım gösteren sadık taraftar grubundan seçilen taraftarlara İstanbul turu ve takımın kamp programına katılma fırsatı sunacak.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024

U13 Kadınlar Türkiye Şampiyonası 2023-2024 heyecanı başladı! Genç yeteneklerin kıyasıya mücadelesine tanık olun. Takımlar arasındaki rekabeti takip edin ve geleceğin yıldızlarını keşfedin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir