Havza’da 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Toplantısı

Havza’da, 15 Temmuz darbe girişiminin sekizinci yılında “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinlikleri için toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya Kaymakam Mustafa Ayvat başkanlık etti. İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, Belediye Yazı İşleri Müdürü Fatih Çeri, ilgili kurum temsilcileri ve sivil toplum örgütlerinin temsilcileri de katıldı.

Kaymakam Ayvat, 15 Temmuz’un ülke tarihi için önemli bir dönüm noktası olduğunu vurgulayarak Türk milletinin ve kahraman güvenlik güçlerinin gösterdiği kararlı duruşun önemini belirtti. Ayvat, “Tarih boyunca milletimiz, FETÖ’nün hain kalkışmasına karşı onurlu bir mücadele vererek demokrasi zaferini elde etmiştir. Bu zaferin 8. yıl dönümünde milletimiz o karanlık günü asla unutmayacak, unutturmayacaktır.” dedi.

Kaymakam Ayvat sözlerine şöyle devam etti: “Milletimiz, tarih boyunca yaşadığı zorluklara karşı her zaman dik duruş sergilemiş ve vatanı için canını feda etmekten çekinmemiştir. Bizler de ay yıldızlı bayrağımızın gölgesinde birlik ve beraberlik içinde geleceğe yürümeye devam edeceğiz.”

Toplantıda ayrıca, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü etkinlikleri için detaylı bir planlama yapıldı. Etkinliklerin koordinasyonu ve görev dağılımı karara bağlandı.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir