Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i Ziyaret Etti

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay ve beraberindeki heyet, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’i ziyaret etti. Heyet, 50 kişilik kalabalık bir grup olarak Özel’in Mecliste bulunan makam odasında gerçekleşen ziyarette hazır bulundu.

Ziyaret öncesinde Anıtkabir’e giderek Atatürk’ün huzuruna çıkan Başkan Günay ve ekibi, ardından TBMM’de CHP Grup Toplantısına katıldılar. Toplantının sonrasında Özgür Özel’i makamında ziyaret eden heyet arasında CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü İzmir Milletvekili Deniz Yücel ile CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan da yer aldı. Genel Başkan Özel, heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Özel Davet ve Destek

Belediye Başkanı Mustafa Günay, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e, yaklaşan 100 Günlük Proje Lansmanı’na katılması için özel bir davette bulundu. Özel, programlarına uygun olması halinde lansmana katılmak istediğini belirtti. Günay, Özel’in katılımının Güzelbahçe’nin tanıtımına önemli katkılar sağlayacağını ifade etti.

Özel ziyaretinde, Yelki Spor Kulübü Başkanı ve Belediye Meclis Üyesi Ali Turan da Özgür Özel’e, üzerinde isminin yazılı olduğu Yelki Spor formasını hediye etti. Özel, forma karşılığında teşekkürlerini ileterek, kulübe başarılar diledi ve artık bir Yelki Spor taraftarı olduğunu belirtti.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir