Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay Anıtkabir’i Ziyaret Etti

Güzelbahçe Belediye Başkanı Mustafa Günay, Belediye Meclis Üyeleri ve CHP Güzelbahçe İlçe Örgütü ile birlikte Türkiye Cumhuriyeti’nin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret etti.

Başkan Günay, Atatürk’ün mozolesine çelenk bıraktıktan sonra Misak-ı Milli Kulesi’ne geçerek Anıtkabir Özel Defteri’ni imzaladı.

Ata’ya Duygularını İfade Etti

Anıtkabir Özel Defteri’ne yazdığı satırlarda Başkan Günay, “Bir asrı aşan fikirlerinden bize hedef olarak gösterdiğin yolunda durmadan, yılmadan, usanmadan yürümeye devam ediyoruz. And olsun ki nefesimiz tükenene kadar milletimize hizmet etmeyi sürdüreceğiz. Güzelbahçelilerin nazarında, aziz hatıran önünde bir kez daha eğilip, şükranlarımızı sunuyoruz. Emanetinin yılmaz bekçileriyiz. Ruhunuz şad olsun.” ifadelerine yer verdi.

Ziyaret Programı

  • Başkan Günay ve beraberindeki heyet, Anıtkabir ziyaretinin ardından Türkiye Cumhuriyeti’nin ilk başbakanı ve 2. Cumhurbaşkanı İsmet İnönü’nün kabrini ziyaret ederek saygı duruşunda bulundu.
  • Ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçen Başkan Günay, Cumhuriyet Halk Partisi Grup toplantısına katıldı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir