Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi’nin Aziziye Belediyesi Ziyareti

Erzurum Valisi Mustafa Çiftçi, Aziziye Belediyesi’ni ziyaret etti. Vali Çiftçi, Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar ve beraberindeki heyetle bir araya geldi. Ziyaret sırasında, belediyenin genel durumu, çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi alışverişi yapıldı.

Ziyarete Katılanlar:

  • Vali Yardımcısı Ahmet Özdemir
  • Aziziye Kaymakamı Muhammet Tugay
  • Aday Kaymakam Gökhan Hülaki
  • Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Ali Laloğlu

Aziziye Belediye Başkanı Emrullah Akpunar, Vali Çiftçi’ye ilçenin tarım, hayvancılık ve sanayi potansiyelleri hakkında detaylı bilgiler verdi. Akpunar, ilçenin jeotermal altyapısının önemine vurgu yaparak, bu alanda yürütülen çalışmalardan bahsetti. Üretimi destekleyecek projelere öncelik verileceğini belirten Başkan Akpunar, ilçenin tarımsal ve hayvansal üretim konusunda büyük avantajlara sahip olduğunu ifade etti. Ayrıca, üstyapı çalışmaları ve kentsel dönüşüm projelerinin de belediye tarafından hayata geçirileceği bilgisini paylaştı.

Vali Mustafa Çiftçi, yapılan sunumun ardından Başkan Akpunar’a başarı dileklerini iletti. Başkan Akpunar da Vali Çiftçi’ye çift başlı kartal figürlü bir tablo hediye etti.

Ayrıca Kontrol Edin

Eti Krom A.Ş. Sahibi Ali Rıza Yıldırım ile İşçiler Arasındaki Tartışma

Eti Krom A.Ş. sahibi Ali Rıza Yıldırım ile işçiler arasında yaşanan tartışma detaylarıyla birlikte ele alınıyor. İşçi-hakları ve işveren ilişkilerine dair önemli bir konu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir