Emirates Yenilenen Boeing 777’lerini Dünya’nın Çeşitli Şehirlerine Taşıyor

Havayolu devi Emirates, yolcularına daha konforlu ve lüks bir uçuş deneyimi sunmak için filosuna yeni Boeing 777 uçaklarını ekliyor. Yenilenen Boeing 777’ler, Cenevre, Tokyo Haneda ve Brüksel gibi önemli destinasyonlara hizmet verecek.

Yenilikler ve Hizmetler

  • Premium Ekonomi: Emirates’in imzası niteliğindeki Premium Ekonomi sınıfı, yolculara daha geniş ve konforlu koltuklar sunacak.
  • Yeni Nesil Business Class: 1-2-1 düzenindeki yeni Business Class koltuklar, yolculara daha fazla özel alan ve konfor sağlayacak.

Emirates Yöneticisinin Açıklamaları

Emirates’in Başkan Yardımcısı ve Ticari İşler Direktörü Adnan Kazım, yeniliklerle ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Filomuza yenilenmiş Boeing 777’lerin eklenmesiyle, yolcularımıza daha fazla konfor ve çeşitlilik sunmayı hedefliyoruz. Yolcularımıza en iyi uçuş deneyimini sunmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”

Uçuş Detayları

Yenilenen Boeing 777 uçakları, *11 Ağustos’tan itibaren Cenevre’ye, *1 Eylül’den itibaren Tokyo Haneda’ya ve *11 Eylül’den itibaren Brüksel’e sefer düzenleyecek. Toplam 81 Boeing 777’nin yenileneceği duyuruldu ve daha fazla destinasyonun önümüzdeki aylarda duyurulması planlanıyor.

Yenilenen Kabin Özellikleri

  • Business Class: Koltuklar yatağa dönüşebilen genişlikte ve koridor erişimine sahip olacak.
  • Genel Özellikler: Uçak içi eğlence sistemleri, kişisel mini bar, geniş masa ve şarj prizleri gibi özelliklerle donatılmış.

Diğer Bilgiler

Emirates, Premium Ekonomi sınıfını daha fazla destinasyona taşımak için çalışmalarına devam ediyor. Ayrıca, filoya eklenecek yeni uçaklarla daha geniş bir uçuş ağı hedefleniyor.

*Sefer tarihleri, uçakların yenileme süreçlerinin daha erken tamamlanması halinde daha öne çekilebilir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Odeabank ve Hepsiburada İş Birliği Kampanyası

Odeabank ve Hepsiburada iş birliği kampanyası ile harika fırsatlar seni bekliyor! Alışveriş yap, puan kazan, avantajları kaçırma.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir