Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin’in Hafta Sonu Programı

Göreve gelir gelmez sahada aktif bir şekilde çalışmalarını sürdüren Efeler Belediye Başkanı Anıl Yetişkin, hafta sonu boyunca da durmaksızın çalışmalarına devam etti. İlk olarak taziye ziyaretlerinde bulunan Başkan Yetişkin, acılarını paylaştığı hemşehrilerinin yanında olmayı ihmal etmedi.

Sıcak havaya rağmen sahada özveriyle çalışan mesai arkadaşlarıyla bir araya gelen Yetişkin, devam eden yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi ve ekiplere kolaylıklar diledi.

Başkan Yardımcısı İbrahim Metin Başer ile birlikte ilçedeki tamamlanan yol çalışmalarını denetleyen Yetişkin, esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek görüş alışverişinde bulundu.

Heyet, şehrin kültürel ve eğitim alanlarını ziyaret ederek yapılacak çalışmaları değerlendirdi. Kuva-yi Milliye Anı Evi’ni ziyaret eden ekip, milli mücadele dönemine dair bilgiler edindi ve tarihin genç nesillere aktarılmasının önemini vurguladı.

Aziz Sancar Matematik ve Bilim Parkı’nı ziyaret eden Başkan Yetişkin, bilimsel çalışmaların çocuk gelişimindeki rolü üzerinde durdu. Tarih Evini de gezen Yetişkin, bölgenin kültürel mirasını koruma çalışmalarını inceledi ve gelecek nesillere aktarılmasının önemini vurguladı.

Son olarak, Türk Milli Takımı’nın maçını vatandaşlarla birlikte izleyen Başkan Yetişkin, acil bir durumda hızla müdahale eden belediye ekiplerini de ziyaret etti ve hasar gören araç sahibine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Ayrıca Kontrol Edin

NATO Zirvesi Özet

NATO Zirvesi özetinde, NATO ülkelerinin liderleri arasında yapılan önemli görüşmeler, kararlar ve stratejik adımlar yer alıyor. NATO'nun geleceği hakkında detaylı bilgi edinin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir