Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Yeni Dönem Hedefleri

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi, 11. Seçimli Olağan Genel Kurul sonrasında gerçekleştirdiği ilk toplantıda önemli kararlar aldı. Kent Konseyi Yürütme Kurulu, Başkan Ali Marım yönetiminde bir araya gelerek yeni dönem hedeflerini belirledi.

Çevre Meclisi ve Kentlilik Bilinci Meclisi Kurulacak

Kent Konseyi Başkanı Ali Marım, toplumun tüm kesimlerini kucaklayacak çalışmalar yapacaklarını vurgulayarak, “Yeni dönemde sosyal sorumluluk alanında Denizli’de yaşayan tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalar yapmayı hedefliyoruz. Yeni yol haritamızı belirlerken de Denizli’de bulunan bütün STK’lar, meslek odaları, kamu kurum ve kuruluşları ile ortak çalışmalar yapacağız. Hayata geçireceğimiz projeler ile daha yaşanabilir ve daha mutlu bir Denizli inşa edeceğiz” şeklinde konuştu.

Çevre Bilinci ve Kentlilik Kültürü Ön Planda

Kent Konseyi Başkanı Marım, çevre bilinci ve kentlilik kültürünün günümüzde büyük önem taşıdığının altını çizerek, “Denizli’de yaşayan insanların bu şehri sahiplenmesi, aidiyet ile sorumluluk hissiyatının ortaya çıkması toplumumuzdaki değişim ve yeniliklerin ortaya çıkmasında öncü olacaktır. Gelen talepler doğrultusunda kurulacak Çevre Meclisi ve Kentlilik Bilinci Meclisleri ile birçok yeni proje ve çalışma hedefliyoruz. Yeni dönemde Denizli’ye katkı sağlayacak çalışmalar yaparak daha mutlu bir şehir inşa edeceğiz” dedi.

Denizli Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi’nin bu kararları, şehrin geleceği ve sürdürülebilir kalkınması adına önemli adımlar olarak değerlendiriliyor.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir