Çiğli Belediyesi, Katılımcı Anket Çalışması Başlattı

Çiğli Belediyesi, vatandaşların taleplerini belirlemek ve hizmetlerini şekillendirmek amacıyla ilçe halkının katılımını sağlamak için geniş kapsamlı bir anket çalışması başlattı. Başkan Onur Emrah Yıldız liderliğinde yürütülen bu çalışma, “ihtiyaca göre hizmet” anlayışını benimseyen belediyenin vatandaş odaklı çalışmalarının bir parçası olarak hayata geçirildi.

Anket çalışması kapsamında Strateji Geliştirme Müdürlüğü’nün 2025-2029 Stratejik Planı oluşturuluyor. Vatandaşların taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini belirlemeyi hedefleyen bu çalışmaya katılmak isteyenler, Çiğli Belediyesi ve Başkan Onur Emrah Yıldız’ın sosyal medya hesaplarından ulaşabilecekleri ankete katılım gösterebilecekler.

Başkan Yıldız: “Geleceğimizi Birlikte Planlayacağız”

Çiğli Belediye Başkanı Onur Emrah Yıldız, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Çiğli’yi şeffaf ve katılımcı bir anlayışla yönetmek, vatandaşlarımızı kent yönetimine dahil etmek ve geleceğimizi hep birlikte planlamak istiyoruz. 2025-2029 Stratejik Plan çalışmamız kapsamında düzenlediğimiz bu anket ile vatandaşlarımızın taleplerini ve önerilerini öğrenerek hizmet ve projelerimizi bu doğrultuda şekillendireceğiz. Anketimize katılımın yüksek olması, yol haritamızı daha sağlıklı belirlememizi sağlayacaktır. Tüm komşularımızı anketimize katılarak görüşlerini paylaşmaya davet ediyorum. Anket linkine belediyemizin sosyal medya hesapları ve resmi web sitesi üzerinden ulaşabilirler.”

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir