CHP Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan: AK Parti İlçe Başkanının İddialarına Cevap

Cumhuriyet Halk Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan: AK Parti İlçe Başkanının İddialarına Cevap

Cumhuriyet Halk Partisi Yunusemre İlçe Başkanı Mehmet Arslan, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı İlkcan Durmaz’ın iddialarına cevap verdi. Arslan, yapılan basın toplantısında Kula Belediye Başkanı Hikmet Dönmez ile ilgili yaşanan durumu takip ettiklerini ve süreci kamuoyuyla paylaştıklarını belirtti.

Arslan, belediyenin borç ödemelerinin devam ettiğini ve hizmetlerde herhangi bir aksama olmadığını vurgulayarak, belediyenin yatırımlarına devam ettiğini ifade etti. Özellikle Seyitli ve Barbaros Mahallelerinde spor tesisleri gibi birçok projenin planlandığını ve hayata geçirildiğini söyledi.

Ayrıca Arslan, Manisa’nın göz bebeği Süreyya Park’ın yakında Genel Başkanları Özgür Özel’in de katılımıyla açılacağını duyurdu. Yunuskart projesinin altyapı hazırlıklarının devam ettiğini ve Muradiye’deki hizmet binasının hemşehrilerin hizmetine sunulması için çalışmaların sürdüğünü belirtti.

Sokak Hayvanları Doğal Yaşam Alanı Projesi Üzerine Açıklamalar

Arslan ayrıca sokak hayvanları doğal yaşam alanı projesi hakkında da konuşarak, projenin detaylarını paylaşmak istediğini belirtti. Kendilerinin insancıl ve faydalı çözümler üretmeye çalıştıklarını ifade eden Arslan, Manisa’da sokak hayvanlarının sorununu çözmek için çalışmaların sürdüğünü ve Veteriner Halk Sağlığı Daire Başkanlığı kurulması için adımlar atıldığını açıkladı.

Arslan, sokak hayvanları tesisinin Manisalılara fayda sağlaması için Büyükşehir ve Şehzadeler belediyeleriyle ortak çalışmalar yürüttüklerini belirtti. Ayrıca akpli merkez ilçe belediyeleri ile mhpli büyükşehir belediyesi arasındaki uyumsuzluğun aksine, tesisin Manisalılara fayda sağlaması için birlikte yönetilmesi amacıyla görüşmelerin devam ettiğini ifade etti.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir