CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi

CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi, 2001 yılında Bursa’nın ilk alışveriş merkezlerinden biri olarak ziyaretçilerini ağırlamaya başladı. 100.000 metrekare arsa alanı üzerine kurulu olan alışveriş merkezi, 60.000 metrekare kiralanabilir alana sahip ve 146 seçkin mağazayı bünyesinde bulunduruyor.

Ticari faaliyetlerini 23 yıldır sürdüren CarrefourSa Bursa AVM, prestijli konumu ve içinde CarrefourSa hipermarketini barındırmasıyla bölgenin en popüler perakende noktalarından biri haline gelmiştir.

Satış işlemleri, Aerium-Bainbridge temsilcileri ve danışmanları, VS Partners (Value Solution Partners), Cefic ve AK Yatırım işbirliğiyle gerçekleştirilmiştir. Londra merkezli ve uluslararası bir yatırımcı olan Aerium-Bainbridge’a ait CarrefourSa Bursa AVM’nin mülkiyet devri, Atış Yapı’nın Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş ve Turyapı tarafından oluşturulan konsorsiyum aracılığıyla gerçekleşmiştir.

Bursa başta olmak üzere Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanında 2 binden fazla yaşam alanı ve yaklaşık 130 bin metrekare ticari alan üreten Atış Grup, CarrefourSa Bursa Alışveriş Merkezi’nin mülkiyet devri ile Bursa’nın en prestijli noktalarından biri olan Nilüfer, Odunluk’taki alışveriş merkeziyle de öncü projelere imza atmaya devam etmektedir.

  • Satış işlemleri VS Partners (Value Solution Partners), Cefic ve AK Yatırım işbirliğiyle yürütülmüştür.
  • Projenin kiralama ve yönetim faaliyetlerini üstlenen VS Partners (Value Solution Partners) ise satışla ilgili bilgilendirmeleri de gerçekleştirmektedir.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Pirelli Lastiklerinde Teknolojik Gelişmeler

Pirelli lastiklerindeki son teknolojik gelişmeleri keşfedin. Yüksek performans, uzun ömür ve güvenlik için Pirelli'nin yenilikçi lastik teknolojilerini yakından inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir