Buca Belediyesi, Betontaş Çınar Anaokulu’na 3 Yeni Sınıf Ekledi

Buca Belediyesi, okul öncesi eğitimde çocukların gelişimine katkı sağlamak amacıyla Betontaş Çınar Anaokulu’na önemli bir yenilik getirdi. Yapılan çalışmalar sonucunda anaokuluna 3 yeni sınıf eklenerek toplamda 110 miniğin eğitim görmesi sağlanacak. Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, miniklerin eğitimine verilen önemi vurgulayarak, “Buca’nın minik yürekleri bizim için çok değerli. Onların en iyi şekilde eğitilmesi için çaba harcıyoruz” dedi.

Okul öncesi dönemde ailelere ekonomik destek sağlayan Betontaş Çınar Anaokulu’nda yapılan tadilat çalışmalarıyla okulun fiziki koşulları da yenilendi. Bu yenilikleri gerçekleştiren Buca Belediyesi iştiraki BUCAMAR, miniklerin daha mutlu ve verimli zaman geçirebilecekleri yeni bir bahçe alanı oluştururken mevcut öğrenci sayısını artırarak 3 yeni sınıfı da hizmete sundu. Başkan Duman, yapılan değişikliklerin yanı sıra eğitim programının da güncellendiğini belirtti.

“Buca’nın Minikleri İçin Çalışıyoruz”

Okul öncesi eğitimine verilen önemin altını çizen Belediye Başkanı Görkem Duman, ücretsiz Yarı Zamanlı Eğitim Merkezleri ve uygun fiyatlı Çınar Anaokulları ile çocuklara hizmet verdiklerini ifade etti. Duman, “Uzman öğretmenler eşliğinde çocuklarımıza geniş bir eğitim programı sunuyoruz. Buca’nın minik yürekleri bizim için çok kıymetli. Onların en iyi şekilde yetişmeleri için çalışıyoruz” şeklinde konuştu.

  • Betontaş Çınar Anaokulu, haftanın 5 günü tam zamanlı olarak 3-6 yaş grubuna eğitim veriyor.
  • Üç yeni sınıf eklenerek öğrenci kapasitesi 110 kişiye çıkarıldı.
  • Yeni eğitim sistemi kapsamında çocuklara İngilizce, drama, jimnastik, dans, bilim gibi farklı alanlarda eğitim imkanı sunulacak.

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir