Borusan Grubu İnsan Kaynakları Yönetiminde Yenilikçi Adımlar Atıyor

Borusan Grubu, İnsan Kaynakları Yönetiminde Yenilikçi Adımlar Atıyor

Borusan Grubu, insan kaynakları alanında dikkat çeken bir çalışmaya imza atarak T4 People Analytics ile işbirliği yapıyor. Yeni Düzen Çalışma Analitiği platformu pandemi sonrası dönemde insan kaynakları yönetimini yeniden şekillendirme hedefi taşıyor. Bu proje, çalışanların esenliğini ve iş performansını ölçülebilir şekilde artırarak çalışan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı amaçlıyor.

T4 People Analytics ile Geliştirilen Proje

T4 People Analytics tarafından geliştirilen sistem, çalışanların açık uçlu geri bildirim metinlerini yapay zeka modelleriyle anlamlandırarak tavsiyeler sunabiliyor. Bu sayede, çalışanların verdiği geri bildirimler ve duygu durumları analiz edilerek çözüm odaklı adımlar hızla atılabiliyor. Yeni dönem anket ve dijital iletişim teknolojileri ise çalışan deneyimini derinlemesine anlamlandırarak ihtiyaçları belirlemede ve iyileştirmede önemli rol oynuyor.

“Borusanlıların Esenliğini Artırmayı Hedefliyoruz”

Borusan Holding İnsan, İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Nursel Ölmez Ateş, projenin insan odaklı olduğunu vurgulayarak, “Borusanlıları daha iyi anlamayı, ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde yanıt verebilmeyi, esenliklerini artırmayı amaçlıyoruz” dedi.

Çalışan Odaklı Risklerin Öngörülmesi

Rutin nabız anketleri ve Çalışan Bağlılığı Anketleri sayesinde çalışan bağlılığı ve istenmeyen ayrılmaların riskleri daha etkin bir şekilde öngörülebiliyor. Anketlerden elde edilen veriler yapay zeka modelleri kullanılarak hızla işlenirken, akıllı bildirim sistemi sayesinde anında aksiyon alınabiliyor. Bu sistem, proaktif iletişim ve çözüm üretmeye olanak tanıyor.

Proje kapsamında elde edilen analitik veriler ışığında Borusan’da çalışma kültürünün geliştirilmesi ve iş-yaşam dengesine yönelik iyileştirmeler hedefleniyor.

Ayrıca Kontrol Edin

Pirelli Lastiklerinde Teknolojik Gelişmeler

Pirelli lastiklerindeki son teknolojik gelişmeleri keşfedin. Yüksek performans, uzun ömür ve güvenlik için Pirelli'nin yenilikçi lastik teknolojilerini yakından inceleyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir