Bornova Belediyesi’nden Hızlı ve Etkili Çözümler: Acil Müdahale Ekipleri

Bornova Belediye Başkanı Ömer Eşki liderliğinde, her sabah saat 05.00’te başlayan rutin geziler, mahallelerdeki sorunların hızlı bir şekilde çözülmesini sağlıyor. Bu geziler sırasında tespit edilen acil müdahale gerektiren sorunlar, aynı gün içinde çözüme kavuşturuluyor. Özellikle asfalt yaması, kaldırım tamiri, park bakımı ve ot temizliği gibi küçük çaplı sorunlar, dörder kişilik ekipler tarafından hızla ele alınıp çözülüyor.

Dörder Kişilik Ekiplerle Etkin Çözümler

  • Her biri dört kişiden oluşan ekipler, asfalt yaması ve parke taş tamiratının yanı sıra, diğer birimlerle işbirliği yaparak otluk alanların temizlenmesi, ağaçların budanması, çöp konteynerlerinin bakımı gibi konulara da müdahale ediyor.

Bornovalıların Memnuniyeti

Bu hızlı ve etkin müdahale sistemi, Bornovalılar tarafından da olumlu karşılanıyor. Bornova Belediye Başkanı Eşki, “Bazı sorunlar köklü çözümler gerektirse de, günlük hayatta karşılaşılan küçük ölçekli sorunlara hızla müdahale ederek vatandaşlarımızın yaşam kalitesini artırmayı hedefliyoruz. Bu sayede, sabah bize bildirilen sorunların aynı gün içinde çözüldüğünü gören Bornovalılar da memnuniyetlerini dile getiriyorlar. Emeği geçen tüm ekip arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri

Saray Belediyesi Zabıta Müdürlüğü Denetimleri hakkında detaylı bilgiler içeren içeriğimizden en güncel haberleri ve önemli detayları öğrenin. Hizmetlerimiz ve faaliyetlerimiz hakkında bilgi almak için tıklayın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir