Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci Mahalle Ziyaretlerine Devam Ediyor

Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, halkın sesini dinlemek ve mahallelerdeki çalışmaları yerinde incelemek amacıyla ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Son olarak Kızılağaç ve Çiftlik mahallelerini ziyaret eden Başkan Mandalinci, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm odaklı bir yaklaşım sergiledi.

Ziyaretlerine Türkbükü, Gölköy, Gümbet, Bitez mahallelerinden sonra Kızılağaç ve Çiftlik mahallelerini ekleyen Başkan Mandalinci, halkın yaşadığı sıkıntıları yerinde tespit ederek çözüm yolları arıyor. Başkan, vatandaşların sorunlarının giderilmesini öncelikli hedef olarak belirleyerek tüm kurumlarla iş birliği içinde çalışacaklarını belirtti.

Başkan Tamer Mandalinci’nin mahalle ziyaretlerine Başkan Yardımcısı Ahmet Yıldızhan, Çiftlik Mahalle Muhtarı Hasan Kocaman, Kızılağaç Mahalle Muhtarı Mehmet Karaca, meclis üyeleri ve ilgili birim müdürleri de eşlik etti. Su ve kanalizasyon hattı çalışmaları başta olmak üzere çeşitli konularda bilgilendirmeler yapan Başkan Mandalinci, Gerenkuyu Mevkii’nde de incelemelerde bulundu.

Çiftlik Mahallesinde bulunan Yalı Restoranı ziyareti sırasında tatilcilerle ve çalışanlarla sohbet eden Başkan Mandalinci, bölgede el işi stantlarının açılacağı yerlerde de incelemelerde bulundu. Vatandaşların sıkıntılarının hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması için girişimlerde bulunacağını belirten Başkan Mandalinci, ilgili bakanlıklarla da iletişime geçerek bölgedeki tüm çalışmalar hakkında bilgi vereceğini ifade etti.

  • Bodrum Belediye Başkanı Tamer Mandalinci, halkın sorunlarını dinlemek ve çözüm odaklı çalışmalar yürütmek için mahalle ziyaretlerine devam ediyor.
  • Ziyaretler kapsamında Kızılağaç ve Çiftlik mahallelerinde incelemelerde bulunan Başkan Mandalinci, vatandaşlarla doğrudan temas kurarak sorunları yerinde tespit ediyor.
  • Çalışmalarına Başkan Yardımcısı, mahalle muhtarları, meclis üyeleri ve birim müdürlerinin de eşlik ettiği ziyaretlerde su ve kanalizasyon hattı çalışmaları gibi konularda bilgilendirmeler yapılıyor.
  • Başkan Mandalinci, vatandaşların sıkıntılarının hızlı bir şekilde giderilmesi için ilgili kurumlarla iş birliği içinde çalışacaklarını ve çözüm odaklı yaklaşımlar sergileyeceklerini vurguluyor.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir