BinBin Halka Arz Başvurusunda Bulundu

BinBin, Halka Arz Başvurusunda Bulundu

1000 Yatırımlar Holding’in %89 hissesine sahip olan BinBin, halka arz başvurusunda bulundu. Şirket, başvurusunu Kamuyu Aydınlatma Platformu’ndan (KAP) yaptığı açıklama ile duyurdu. 2019 yılında kurulan BinBin, Türkiye’nin dört bir yanında ve yurt dışında e-scooter kiralama hizmetleri sunarak mikro mobilite alanında öncü konumda bulunmaktadır.

BinBin, 25.000’den fazla e-scooter ile yaklaşık 4 milyon kullanıcıya hizmet vermektedir. İstanbul, Konya, Antalya, Eskişehir, Samsun, Adana, Kocaeli, Bursa, Gaziantep, Uşak ve Sakarya gibi büyük şehirlerde faaliyet gösteren şirket, günlük yaşamın ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir. Ayrıca, Bulgaristan, Bosna Hersek, Kuzey Makedonya ve Arnavutluk gibi ülkelerde de operasyonları bulunmaktadır.

“Yatırımcılarımızı heyecan verici bir yolculuğa davet ediyoruz”

1000 Yatırımlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Abdik, BinBin’in halka arz sürecinin şirketin büyümesini destekleyeceğini belirtti. Halka arzın, şirketin teknoloji altyapısını güçlendirmesi ve hizmet ağını genişletmesi için önemli bir fırsat sunduğunu vurgulayan Abdik, yatırımcıları bu heyecan verici yolculuğa ortak olmaya davet etti.

BinBin, mikro mobilite ve akıllı şehir teknolojilerinde öncü bir marka olma hedefiyle ilerlerken, halka arz sürecinde yatırımcılarının desteğiyle daha da güçleneceğine inanıyor. Şirket; müşteri memnuniyeti, çevre dostu teknolojiler ve sürdürülebilirlik ilkeleri doğrultusunda faaliyetlerini sürdürecektir.

Kaynak

(BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

Odeabank ve Hepsiburada İş Birliği Kampanyası

Odeabank ve Hepsiburada iş birliği kampanyası ile harika fırsatlar seni bekliyor! Alışveriş yap, puan kazan, avantajları kaçırma.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir