Beyoğlu’nun Geleceği Mahalle Buluşmalarıyla Şekilleniyor

Beyoğlu Belediyesi, ilçe sakinlerinin görüşlerini alarak Beyoğlu’nun geleceğini belirlemek amacıyla “Mahalle Buluşmaları” başlattı. İlk buluşma Cihangir Mahallesi’nde gerçekleşti.

Beyoğlu Belediye Başkanı İnan Güney, vatandaşların önerilerini dinleyerek yapılması planlanan çalışmalar hakkında bilgi verdi. Toplantıya Cihangir, Kılıçali Paşa ve Pürtelaş mahallelerinin sakinleri ve muhtarları katıldı.

Başkan Güney, Beyoğlu’nun tüm unsurlarının katılımıyla 5. Yıllık Stratejik Planı hazırlayacaklarını belirterek şunları söyledi: “Beyoğlu’nun geleceğini ortak akılla inşa etmek için Mahalle Buluşmaları’nı başlattık. Tarihi, sanatı, kültürü ve farklılıklarıyla dolu Beyoğlu’nu daha iyi hizmetlerle buluşturmak için çaba gösteriyoruz.”

  • Güney, “Beyoğlu’nun beş yıllık stratejik planını hazırlayacağız. Mahalle buluşmaları, STK buluşmaları, sanatçı buluşmaları ve gençlik buluşmalarıyla Beyoğlu’nun geleceğini tartışarak net bir yol haritası çizeceğiz” dedi.

Beyoğlu Belediyesi’nin katılımcı, demokratik, şeffaf ve denetlenebilir bir belediyecilik anlayışıyla hareket ettiğini vurgulayan Güney, ilçenin her kesiminin görüşlerini önemsediklerini belirtti.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir