Belediye Başkanı Rasim Arı, Farklı Kesimlerle Buluşmaya Devam Ediyor

Halkın tüm kesimlerine eşit ve adil bir şekilde hizmet sunmayı ilke edinen Belediye Başkanı Rasim Arı, göreve geldiği günden bu yana kentin çeşitli temsilcileriyle bir araya gelmeye devam ediyor. STK’lar, ilçe ve belde belediye başkanları, iş dünyası temsilcileri ve vatandaşlarla sürekli iletişim halinde olan Başkan Arı, toplumun her kesimine dokunmaya özen gösteriyor.

Özellikle yoğun iş temposundan fırsat buldukça halkla iç içe olmaya çalışan Belediye Başkanı Rasim Arı, son olarak Nevşehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Mustafa Avcı ve yönetim kurulu üyeleri, Nevşehir İl Müftüsü Kazım Güzel, Terziler Odası Başkanı Habil Demirbilek, Makina Mühendisleri Odası Başkanı Avni Duru gibi isimleri ağırladı.

Belediye Başkanı Arı, ziyaretçilerini makamında ağırlayarak talep ve önerilerini dinledi, birlikte hayata geçirilebilecek projeler üzerine istişarelerde bulundu. Misafirleriyle samimi sohbetler gerçekleştiren Arı, şehrin ve vatandaşın tüm değerlerine saygı göstererek hizmet üretme anlayışını vurguladı.

Herkesi kucaklayan bir belediyecilik anlayışını benimseyen Belediye Başkanı Arı, “Yeni dönemde de şehrimizin ve insanımızın tüm unsurlarına hassasiyetle yaklaşarak, Nevşehir’e değer katacak projeleri hayata geçirmeye devam edeceğiz.” şeklinde konuştu.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Ayrıca Kontrol Edin

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi’nden Alınan Kararlar

İzmir Büyükşehir Belediyesi Meclisi son toplantısında alınan kararları ve güncel gelişmeleri buradan öğrenebilirsiniz. İzmir'in geleceği için alınan önemli kararları takip edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir