Bayraklı Belediyesi Esnaf Masası Faaliyete Geçti

Bayraklı Belediyesi, ilçede faaliyet gösteren esnafın sorunlarını çözmek ve işlemlerini daha hızlı gerçekleştirmek amacıyla Başkan İrfan Önal’ın talimatıyla esnaf masası kurdu. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü bünyesinde kurulan esnaf masasında, Zabıta Müdürlüğü ve Ruhsat Denetim Müdürlüğü personelleri hizmet verecek. Esnaf masası, ruhsat işlemlerinin yanı sıra esnafın özel ilgi gerektiren sorunlarıyla da ilgilenecek, talepleri dinleyecek ve çözüm odaklı çalışmalar yürütecek.

Bayraklı Belediye Başkanı İrfan Önal, seçim döneminde verdiği sözlerden birini daha hayata geçirdi. Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü bünyesinde kurulan esnaf masası, ilçede faaliyet gösteren esnafın işlerini kolaylaştırmayı hedefliyor. Belediye ana hizmet binasının 3. katındaki birimde Ruhsat ve Denetim Müdürlüğü ile Zabıta Müdürlüğü’nden birer personel görev yapacak. Esnaf masasına ulaşmak isteyen esnaf, 477 20 00 numaralı telefonu arayarak bilgi alabilecek.

Başkan Önal, “Seçim döneminde esnafımıza verdiğimiz sözü tutarak esnaf masasını hayata geçirdik. Esnafımızın işlerini kolaylaştırmak ve sorunlarına hızlı çözümler üretmek için bu adımı attık. Esnaf masası sayesinde doğrudan iletişim kurarak talepleri dinleyip, çözüm odaklı çalışmalar yürüteceğiz. Bayraklı’yı birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir