Battalgazi Belediye Başkanı Esnafı Ziyaret Etti

Battalgazi Belediye Başkanı Bayram Taşkın, seçim öncesinde verdiği sözleri bir bir yerine getirmeye devam ediyor. Son olarak, yıkılan öğretmenevi arazisine kurulan konteyner çarşısının üstünü kapatarak esnafın rahat etmesini sağladı.

Esnaf ile Bir Araya Geldi

Başkan Taşkın, Öğretmenevi konteyner çarşısı esnafıyla bir araya gelerek onların taleplerini dinledi. Seçim öncesi verdiği sözleri yerine getirmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade etti. Konteyner çarşının üstünün kapatılmasının önemine vurgu yaparak, “Maalesef konteyner çarşımız, yağmur ve güneşe karşı korunaksızdı. Esnaf ağabeylerimize ve kardeşlerimize verdiğimiz sözü tutmanın gururunu yaşıyoruz. Sözümüzü yerine getirerek çarşının üzerini kapattık. Bu sayede esnaflarımızın ve müşterilerin daha konforlu bir ortamda ticaret yapmasını sağladık. Konteynerde ticaret yapmanın zorluklarını biliyoruz. 20 metrelik bir alanda ticaret konforu olmaz. Ancak yaşadığımız felaket sonrasında çarşının üstünü kapatma kararı aldık. Sizin kazancınız bizim için önemli. Siz mutlu olduğunuzda Malatya da mutlu olacak. Bu zorlu süreçte birlikte hareket ederek şehrimizi yeniden ayağa kaldıracağız” dedi.

Dayanışma ve Destek Çağrısı

Başkan Taşkın, esnaflara destek olma ve dayanışma çağrısında bulunarak, “Bu şehirde hep birlikte yaşıyoruz ve yaşamaya devam edeceğiz. Şehrin kalkınması hepimizin önceliğidir. Siyasi malzeme yapılmasını istemiyoruz. Birbirimize destek olmalı ve eksiklikleri gidermek için bir arada olmalıyız. Sizleri ziyaret etmeye ve ihtiyaçlarınızı dinlemeye devam edeceğiz” diye konuştu.

Ayrıca Kontrol Edin

Batman’ın Değerli Kaymakamı Murat Mete’ye Veda Programı

Batman'ın değerli kaymakamı Murat Mete'ye veda programı düzenleniyor. Kaymakam Mete için düzenlenecek etkinlikle ilgili detaylar ve duygusal anlar bu içerikte.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir